Beyonce śpiewa Moon River w reklamie Tiffany. Są romantyczne ujęcia z Jayem-Z

2021-09-14 21:15 kp
Beyonce i Jay-Z w reklamie
Autor: Youtube/ Tiffany & Co.

Beyonce i Jay-Z zostali gwiazdami najnowszej kampanii reklamowej słynnej marki Tiffany & Co. Para po raz pierwszy pojawiła się w reklamie biżuterii pod koniec sierpnia. Teraz zobaczyliśmy cały klip, w którym Beyonce wykonała cover słynnego utworu Moon River. Zobaczcie, jak wypadła wraz z Jayem-Z!

Choć Beyonce i Jay-Z mają za sobą poważny kryzys wywołany zdradami rapera, to wciąż uchodzą za jedną z najlepszych i najbardziej trwałych par showbiznesu. A może właśnie dlatego - muzycy udowodnili, że można pokonać przeciwności i wspólnie pracować nad swoim związkiem. Teraz oboje wystąpili razem w romantycznej reklamie biżuterii Tiffany & Co

Beyonce i Jay-Z zostali gwiazdami kampanii zatytułowanej About Love. Romantyczny klip z ich udziałem obiegł już sieć!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Beyonce śpiewa Moon River

W klipie widzimy Beyonce, która zasiada przy fortepianie, by zaśpiewać słynny przebój Moon River, którego oryginalną wersją w 1961 roku zaśpiewała Audrey Hepburn w filmie Śniadanie u Tiffany'ego. Na filmie pojawiają się przebitki z romantycznych chwil gwiazdy z jej mężem. W tle widać też obraz Jean-Michela Baquiata zatytułowany Equals Pi - co ciekawe, przyjaciele malarza sprzeciwiali się wykorzystania jego dzieła w reklamie. Reprezentanci Tiffany'ego bronili jednak sprawy przypominając, że piękno sztuki polega na dowolności interpretacji.

Zobaczcie efekt końcowy!

NAJNOWSZE