Benjamin Keough: Przyczyna śmierci syna Lisy Marie Presley POTWIERDZONA!

2020-07-14 21:18 nk
Benjamin Keough
Autor: Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Wnuk Elvisa Presley'a, Benjamin Keough, został znaleziony martwy w swoim domu w kalifornijskim Calabasas w niedzielę, 12 lipca 2020. Policja od początku podejrzewała, że 27-letni syn Lisy Marie Presley popełnił samobójstwo. Teraz koroner potwierdził przyczynę zgonu młodego mężczyzny i ujawnił więcej szczegółów.

Losy rodziny Presleyów od dawna są przepełnione tragediami. Nie każdy wie, że Elvis Presley urodził się jako jeden z bliźniaków. Jego brat, Jesse Garon Presley, urodził się martwy, 35 minut przed Elvisem. Sam król rock and rolla zmarł na atak serca 16 sierpnia 1977 w wieku zaledwie 42 lat.

Niestety, tragiczna historia rodu znalazła swoją kontynuację 12 lipca 2020, kiedy to wnuk piosenkarza, syn Lisy Marie Presley, został znaleziony martwy w swoim domu w Calabasas.

Benjamin Keough: przyczyna śmierci potwierdzona

Śledczy od razu podejrzewali, że Benjamin Keough popełnił samobójstwo. 27-letni mężczyzna został znalezioną z raną postrzałową głowy. Nic nie skazywało jednak na udział osób trzecich.

We wtorek, 14 lipca 2020, koroner potwierdził oficjalnie przyczynę zgonu 27-latka. Syn Lisy Marie Presley zabił się. Śledczy ustalili, że mężczyzna włożył sobie pistolet do ust.

Dlaczego Ben Keough podjął drastyczną decyzję o odebraniu sobie życia? Zagraniczne media spekulują, że chłopak był uzależniony od narkotyków i alkoholu. Wnuk Elvisa Presleya kilka tygodni temu wyszedł ponoć z odwyku. Do samobójstwa mogła popchnąć go ponoć także scjentologia. Do seksy podobno jego rodzina należała od lat.

Lisa Marie Presley, Benjamin Keough
Autor: Admedia, Inc/Sipa USA/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE