Ojciec Bena Afflecka NIE WIERZY w jego związek z Jennifer Lopez?

2021-06-06 12:02 mm
Ben Affleck
Autor: Backgrid/East News

Związek Bena Afflecka i Jennifer Lopez to jeden z najgorętszych tematów amerykańskiego show-biznesu. O romansie dwójki dawnych narzeczonych piszą już media na całym świecie. Mimo to, ojciec aktora nie wierzy, że jego syn ponownie związał się ze swoją ex. Zobaczcie, co odpowiedział tata Bena Afflecka zapytany o jego związek z J.Lo.

Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck znów są parą? Minęło prawie 18 lat od rozstania jednej z najgorętszych par Holllywood. Ben i J.Lo zerwali zaręczyny kilka dni przed planowanym ślubem, a później poukładali sobie życie z nowymi partnerami. Mają dzieci, są rozwodnikami... i znów się spotykają! Jeszcze niedawno znajomi gwiazd zapewniali, że o żadnym romansie nie ma mowy. Jednak po tym, jak do sieci trafiły kolejne wspólne zdjęcia Afflecka i Lopez, mało kto ma jeszcze wątpliwości, że to coś znacznie więcej, niż przyjaźń dawnych kochanków.

Ale jest jeszcze ktoś, kto nie daje wiary w plotki o romansie Bena Afflecka z Jennifer Lopez. To ojciec aktora, 77-letni Timothy Affleck.

Ojciec Bena Afflecka: "To nonsens!"

Dziennikarze The Sun zapytali tatę Bena Afflecka, co myśli o plotkach o romansie swojego syna z dawną narzeczoną.

Nic nie wiem o tym całym nonsensie... Oczywiście wiem o niej. Ale nie mam pojęcia na ten temat

- odpowiedział pan Timothy Affleck. 

Timothy Affleck przyznał, że nie ma zbyt bliskiego kontaktu z synem. Oboje mieszkają daleko od siebie i nie kontaktują się zbyt często. 

Mimo to, ojciec Bena Afflecka nie wierzy w plotki o jego związku z J.Lo.

Wielka korporacja, jaką jest Hollywood, z natury jest trudnym miejscem, a dla globalnej gwiazdy, jak Ben, jest tam jeszcze trudniej. Chciałbym tylko, żeby ludzie skupili się na dobrej pracy, jaką wykonuje mój syn w Kongo - kobietach, którym tam pomaga... To są ważne historie, o których powinny donosić media, a nie ten nonsens

- dodaje Affleck senior.

A Wy wierzycie, że J.Lo i Ben Affleck dają sobie drugą szansę?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021
NAJNOWSZE