Ben Affleck i Jennifer Lopez znowu RAZEM?! Ochroniarze J.Lo przywieźli go do jej domu

2021-05-02 8:12 mm
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News, Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Bennifer wraca! Po rozstaniach z byłymi partnerami Ben Affleck i Jennifer Lopez dają sobie kolejną szansę? Amerykańskie media donoszą, że J.Lo znów spotyka się z byłym narzeczonym! Ben Affleck odwiedził dom piosenkarki. Aktor został przywieziony przez ochroniarzy Jennifer Lopez i spędził w jej posiadłości kilka godzin! W sieci pojawiły się zdjęcia, które mają dowodzić, że Ben Affleck i Jennifer Lopez znowu są razem!

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykali się do 2003 roku i byli nawet ze sobą zaręczeni. Czyżby po 18 latach postanowili dać sobie kolejną szansę? Wiele na to wskazuje! Amerykański serwis Page Six opublikował wiadomości i zdjęcia, które mają potwierdzać, że Bennifer powraca!

Ben Affleck w domu Jennifer Lopez

Ben Affleck widziany był w domu J.Lo kilka tygodni po tym, jak piosenkarka zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Mało tego! Aktor został przywieziony do posiadłości Jennifer Lopez przez jej ochroniarzy. W sieci pojawiły się zdjęcia Bena wysiadającego z białego SUV-a pod domem artystki. J.Lo wielokrotnie widziana była w takim samym samochodzie.

Ochroniarze odebrali go z pobliskiego miejsca i odwieźli z powrotem po tym, jak spędził w jej domu kilka godzin

- donosi informator.

Ben Affleck był kiedyś chłopakiem Jennifer Lopez, para planowała nawet ślub, a o ich romansie pisały największe światowe media. 

Na początku roku Affleck rozstał się z kubańską aktorką Aną De Armas. Jennifer Lopez natomiast zerwała niedawno zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Dawny sportowiec oświadczył się J.Lo dwa lata wcześniej. Po wybuchu pandemii para aż dwukrotnie przekładała datę planowanego ślubu. Ostatecznie Jennifer i Alex rozstali się w wiosną 2021 roku.

Ben Affleck
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News
Jennifer Lopez
Autor: ALEX WONG/Getty AFP/East News
Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
NAJNOWSZE