Bella Thorne zaręczyła się?! Pokazała pierścionek z brylantem

2019-10-15 13:19 AM
Bella Thorne
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Bella Thorne jest zaledwie 4 miesiące z Benjaminem Mascolo, a już prawdopodobnie ich związek stał się bardzo poważny! Bella wrzuciła na instagramową relację pierścionek z brylantem, dodała wirtualne serce i oznaczyła Benjamina… Fani nie mają wątpliwości, co się kroi!

Zagraniczne media sugerują, że Bella Thorne i Benjamin Mascolo poszli o krok dalej i się zaręczyli. Twardym dowodem na to ma być ostatnia relacja na Instagramie wrzucona przez Bellę, która opublikowała zdjęcie pierścionka z brylantem w kształcie serca. Następnie jej relacje na swoim Instagramie opublikował również Benjamin.

BELLA THORNE ŻYJE W TRÓJKĄCIE?

Bella Thorne niedawno wrzuciła do sieci zdjęcie. Bella przytulała się do nagiej koleżanki. Nikogo nie powinno to dziwić, bo Bella otwarcie przyznała, że jest osobą biseksualną, a dawniej zdarzyło jej się żyć w trójkącie. Do tej fotki odniósł się nawet Benjamin, który skomentował, że dziewczyny są słodkie!

W to, czy Bella żyje w trójkącie wnikać nie będziemy, ciekawi nas za to, czy pierścionek faktycznie jest zaręczynowy… Co sądzicie?

Bella Thorne pierścionek
Autor: instagram.com

Zobacz też: 

NAJNOWSZE