Bella Thorne w łóżku z dziewczyną. "Wstydzi się". Serio? Obie są bez staników!

2019-10-07 14:00 mw
Bella Thorna z dziewczyną
Autor: instagram.com / Bella Thorne

Bella Thorne pokazała się z nową dziewczyną. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia, na których Bella tuli się na łóżku do półnagiej nieznajomej. Aktorka pisze, że jej nowa dziewczyna wstydzi się zdjęć. Kim jest nowa miłość Belli Thorne i co na to jej facet? Bella nadal żyje w trójkącie?

Bella Thorne pokazała zdjęcia nowej dziewczyny! Na Instagramie gwiazdy pojawiły się dwie nowe fotki. Widzimy na nich, jak Bella Thorne leży w objęciach nieznajomej.

Kim jest ta dziewczyna?

BELLA THORNE POKAZAŁA DZIEWCZYNĘ

Bella Thorne już dawno temu przyznała się, że jest biseksualna i według informacji amerykańskich serwisów to, że pokazuje na Instagramie nową dziewczynę, wcale nie oznacza, że nie spotyka się też z chłopakiem.

Czy dziewczyna ze zdjęć to tylko weekendowa przygoda Belli, czy może element nowego trójkąta?

Pewnie niedługo się tego dowiemy. Póki co, Bella Thorne nie zdradza szczegółów. No, może poza jednym...

Jest bardzo słodka  ✨💫 pierwsza z moich dziewczyn, która wstydzi się przed kamerą 😂

- napisała przy zdjęciach z nową dziewczyną Bella Thorne.

Zdjęcie znajdziecie poniżej. Ciekawe, czy nowa miłość Belli wygląda Wam na zawstydzoną... :)

Co ciekawe, fotki zdążył już skomentować chłopak Belli Thorne! Benjamin Mascolo napisał w komentarzu pod postem: "Dziewczyny, jesteście słodkie"!

Bella Thorne zasłynęła niedawno filmem, który nakręciła we współpracy z serwisem Pornhub. Obraz okazał się wielkim sukcesem, a Bella udowodniła, że z grzeczną gwiazdką Disneya ma już niewiele wspólnego.

Talent reżyserski Belli został doceniony specjalną nagrodą Pornhub's Vision Award. Zajawkę filmu możecie znaleźć pod tym adresem.

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE