Kim dla Kendall Jenner jest Fai Khadra? Nowy chłopak czy... stary przyjaciel?

2019-10-15 11:54 mw
Kendall Jenner
Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Kim naprawdę jest dla Kendall Jenner Fai Khadra? Jedni twierdzą, że to jej bliski przyjaciel - inni, że nowy chłopak. Na Hotplota.pl sprawdzamy, co wiemy o facecie, który towarzyszył Kendall Jenner na ślubie Bieberów. Czy zajmuje się Fai Khadra i co łączy go z modelką? Zobaczcie!

Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ze ślubu Justina Biebera i Hailey, wszyscy śmiali się z Kendall Jenner, która ewidentnie najlepiej bawiła się przed lustrem - robiąc sobie selfie. Okazuje się jednak, że modelka bawiła się całkiem dobrze, a to dzięki miłemu towarzystwu. Kendall Jenner zabrała na ślub Bieberów pewnego nieznanego większości internautów chłopaka.

To Fai Khadra, bliski przyjaciel albo - jak twierdzą niektórzy - nowy chłopak Kendall Jenner.

Kim jest dla niej naprawdę?

FAI KHADRA - CHŁOPAK CZY PRZYJACIEL?

Fai i Kendall znają się od dawna i ślub Bieberów bynajmniej nie był pierwszym wspólnym wyjściem, na którym modelka pokazała się z tym chłopakiem publicznie.

Fai Khadra jest modelem, ale sam często powtarza, że jego prawdziwa pasja to muzyka. Fai jest z zamiłowania producentem i DJ-em. Ma nawet konto w serwisie Soundcloud, choć niestety nie opublikował tam żadnej nowej muzyki od ponad trzech lat.

Poniżej znajdziecie próbkę dźwięków, które swego czasu wrzucał na swój profil Fai.

Czy Fai Khadra jest chłopakiem Kendall Jenner?

Modelka jest od niedawna singielką, ale nie ma pewności, czy Fai "awansował" do roli jej chłopaka. Wiemy na pewno, że Kendall Jenner i Fai Khadra znają się od kilku lat i są bliskimi przyjaciółmi. Kendall nawet kiedyś to publicznie potwierdziła, zaprzeczając plotkom o jej romansie z przystojnym kolegą.

Co ciekawe, wcześniej, przez chwilę, Fai Khadra umawiał się z Jordyn Woods! Związek trwał jednak krótko i para rozstała się w pokoju :)

Fai Khadar ma także dwie siostry bliźniaczki, Samę i Hayę. Obie tworzą wspólnie DJ-ski duet pod nazwą SIMIHAZE.

Siostry Faia także przyjaźnią się z Kendall Jenner.

Jak Wam się podoba przyjaciel Kendall Jenner? Myślicie, że ta przyjaźń ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Wyświetl ten post na Instagramie.
💢🌀 Post udostępniony przez @ yourboyfai

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE