Bella Hadid

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Bella Hadid zachwyca, pozując w czerwonej sukni. Nawet z potłuczonym kolanem!

2021-03-23 17:30

Bella Hadid to obecnie jedna z najważniejszych modelek w branży. Celebrytka może się właśnie pochwalić kolejną, bardzo ważną współpracą. Bella Hadid pozowała dla Vogue! Na tę okazję włożyła czerwoną, błyszczącą suknię, której rozcięcie ujawniło ranę kolana. Co się stało?

Bella Hadid to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek świata. Trudno, żeby z takim nazwiskiem było inaczej. Podobnie jak jej siostra, Gigi Hadid, ma pozowanie we krwi. Ich matką jest Yolanda Hadid, która miała wspaniałą 15-letnią karierę w prestiżowej agencji Ford Model.

W poniedziałek Bella Hadid wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem do magazynu Vogue.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Bella Hadid pozuje ze stłuczonym kolanem

Pozowanie dla biblii mody to ogromne wyróżnienie. Nie wiadomo dokładnie, kiedy Vogue opublikuje efekty sesji zdjęciowej z modelką, ale wiemy jedno - Bella Hadid wyglądała zniewalająco.

Bella Hadid odsłoniła plecy w sukni z golfem z długimi rękawami i czerwonymi cekinami, która została wybrana dla niej przez redaktora naczelnego Vogue.com - Jordena Bickhama.

Rozcięcie na wysokości uda w błyszczącej sukience ujawniło, że Bella Hadid zraniła swoje lewe kolano. Niebieskie plastry w zestawieniu z elegancką stylizacją wyglądały dość oryginalnie.

Myślicie, że zostaną wyeksponowane na gotowych zdjęciach? ;)

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?