Bella Hadid usunęła zdjęcie skomentowane przez Selenę Gomez! Rozejmu nie będzie

2019-11-17 19:01 kp
Bella Hadid, Selena Gomez
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News; SplashNews.com/East News

Wiele wskazuje na to, że nici z chęci Seleny Gomez do zakończenia konfliktu z Bellą Hadid. Przypomnijmy, że modelka pała niechęcią do wokalistki od czasów, gdy Sel przez kilka miesięcy była w związku z jej największą miłością - The Weekndem. Teraz Bella dała Selenie wyraźny sygnał, że nie ma ochoty na rozejm.

Selena Gomez w ramach uzdrawiania ducha postanowiła niedawno, że zakopie topór wojenny ze wszystkimi, z którymi w jakiś sposób miała na pieńku. I tak wokalistka nagrała singiel Lose You To Love Me, w którym rozliczyła się ze swojego związku z Justinem Bieberem, jednocześnie zapewniając, że nie czuje już do niego żalu i życzy mu wszystkiego, co najlepsze. Znacznie gorzej sprawy wyglądają w przypadku Belli Hadid.

Znajomi Seleny Gomez już od jakiegoś czasu donoszą, że wokalistka próbuje pogodzić się z Bellą Hadid, która pała do niej niechęcią od czasów, gdy Sel związała się z The Weekndem. Jak dotąd nieśmiałe próby piosenkarki nie przynoszą rezultatu.

Bella Hadid nie wyciągnie ręki do Seleny Gomez

Jak już niedawno donosiliśmy, Selena Gomez kliknęła "obserwuj" pod profilem Belli Hadid na Instagramie, co w świecie gwiazd jest jednoznaczną deklaracją - "znów cię lubię". Teraz wokalistka poszła o krok dalej i skomentowała zdjęcie Belli, na którym modelka pozuje przed lustrem. Jak piszą zagraniczne media, Sel miała napisać w komentarzu:

Zachwycająca 😍

Odpowiedź Belli Hadid na komentarz Seleny Gomez była nad wyraz jednoznaczna - modelka... usunęła zdjęcie! Tym samym nie ma chyba wątpliwości, że siostra Gigi Hadid nie ma ochoty na jakikolwiek kontakt z piosenkarką i nie życzy sobie, by ta komentowała jej zdjęcia. Co ciekawe, Bella już dawno wybaczyła związek z Seleną Gomez The Weekndowi, z którym przecież krótko po jego rozstaniu z piosenkarką znów się związała.

Związek z muzykiem po raz kolejny jednak nie przetrwał, a Bella Hadid najwyraźniej nadal obwinia o swoje niepowodzenie w miłości Selenę Gomez.

Myślicie, że Sel spróbuje jeszcze raz?

NAJNOWSZE