Bella Hadid też tęskni za The Weekndem! Wrócą do siebie?

2020-02-21 14:34 kp
Bella Hadid, The Weeknd
Autor: IMP FEATURES/East News

Choć w mediach od miesięcy krążyły plotki, według których The Weeknd planuje wydać piosenkę o Selenie Gomez, bohaterką jego najnowszego singla została Bella Hadid. Piosenkarz i modelka kilkakrotnie rozstawali się i wracali do siebie, a obecnie znów są singlami. Czy są szanse na to, by spróbowali jeszcze raz?

Gdy Bella Hadid i The Weeknd zaczęli spotykać się w 2015 roku, dla wielu fanów showbiznesu sprawiali wrażenie pary idealnej - oboje znani, piękni i utalentowani. Związek przetrwał jednak zaledwie rok. Znajomi modelki nie ukrywali, że Bella źle zniosła rozstanie z muzykiem i długo opłakiwała tę relację. Sprawy stały się jeszcze trudniejsze, gdy w 2018 roku The Weeknd związał się z Seleną Gomez. Ich relacja przetrwała jednak zaledwie pół roku, a po jej zakończeniu The Weeknd wrócił do Belli Hadid.

Znów się jednak nie udało. Dzisiaj zarówno Bella Hadid, jak i The Weeknd są singlami. Nie ma jednak wątpliwości, że między tą dwójką wciąż iskrzy, a ostatnim dowodem jest najnowsza piosenka wokalisty.

>> The Weeknd żałuje rozstania z Bellą Hadid? Słowa nowej piosenki zaskakują!

The Weeknd i Bella Hadid będą znów razem?

Jak można się było spodziewać, najnowsze, muzyczne wyznanie The Weeknda zrobiło na Belli Hadid spore wrażenie. Jak donoszą jej znajomi, modelka nigdy nie wykluczała powrotu do piosenkarza, a teraz z pewnością znów na poważnie o tym myśli...

Nadal ma uczucia do The Weeknda i zawsze istnieje możliwość, że wrócą do siebie, ale na razie jest singielką.

- zdradza znajomy Belli Hadid.

Chcielibyście zobaczyć ich jeszcze razem?

The Weeknd i Bella Hadid
Autor: AaronP/Bauer Griffin/East News
NAJNOWSZE