Bella Hadid jeszcze raz w naszyjniku-płucach z Cannes. Pokochała tę stylizację

2021-07-29 14:07 kp
Bella Hadid w Cannes 2021
Autor: Genin Nicolas/ABACA/Abaca/East News

Jednym z największych wydarzeń modowych tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes była niezwykła kreacja Belli Hadid, ozdobiona imponującym, złotym naszyjnikiem imitującym płuca. Modelka zrobiła ogromne wrażenie, a jej zdjęcia obiegły cały świat. Teraz gwiazda jeszcze raz pokazała zdjęcia całej stylizacji na swoim Instagramie. Możemy przyjrzeć jej się z bliska!

Festiwal Filmowy w Cannes to co roku nie tylko pokazy najważniejszych filmów roku, ale i wielki pokaz mody na czerwonym dywanie. Gwiazdy przez wiele tygodni przygotowują się do swojego występu w Cannes i szykują wyjątkowe kreacje. W tym roku najwięcej uwagi przyciągnęły dwie z pań - Andie MacDowell, która pokazała się z naturalną siwizną oraz Bella Hadid, która wybrała kreację z imponującym mosiężnym naszyjnikiem w kształcie płuc, który zasłaniał jej piersi.

Zdjęcia Belli Hadid i Andie MacDowell obiegły media na całym świecie, a fani dzieli się swoimi spostrzeżeniami w wielu komentarzach. Teraz możemy jeszcze raz przyjrzeć się sukni i biżuterii Belli, ponieważ podzieliła się ona nimi na swoim Instagramie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Bella Hadid i słynny naszyjnik

Imponujący naszyjnik, w którym Bella Hadid pojawiła się w Cannes 2021, został stworzony przez Schiaparelli w kolekcji Fall-Winter 2021/22. Modelka wyeksponowała go przy pomocy długiej, wełnianej sukienki od tego samego domu mody. Teraz całą kreację możemy zobaczyć na prywatnych zdjęciach Belli, zrobionych prawdopodobnie przed jej wyjściem na czerwony dywan.

Nadal robi wrażenie, prawda?

NAJNOWSZE