Bebe Rexha jest "za stara" na nagie zdjęcia? Szef zwrócił jej uwagę!

2019-08-13 11:04
Bebe Rexha
Autor: Rex Features/East News

Bebe Rexha robi zawrotną karierę na całym świecie nie tylko za sprawą świetnego głosu i chwytliwych kawałków, ale i... miłości do krągłości ;) Wokalistka uwielbia swoje kobiece kształty i chętnie pokazuje je czy to na Instagramie, czy na oficjalnych galach. Okazuje się, że skąpe stroje gwiazdy nie podobają się niektórym tzw. grubym rybom...

Bebe Rexha kolejny raz zmaga się ze stereotypami rządzącymi światem show biznesu! Tuż przed galą Grammy wokalistka ogłosiła, że część słynnych projektantów odmówiła stworzenia dla niej kreacji, bo była dla nich... za gruba. Jasne - Bebe Rexha nie nosi rozmiaru XS, ale przecież w tym tkwi cały jej seksapil!

Tym razem poszło o jej ciało po raz drugi. Gwiazda zdradziła na Instagramie, że jedna z tzw. grubych ryb świata muzyki - dyrektor muzyczny - oznajmił jej, że... jest za stara na publikowanie seksownych zdjęć! "Za stara", "za gruba"... Bebe Rexha nie ma w szołbizie łatwo, ale nie ma zamiaru się poddawać.

Bebe Rexha za stara na bycie seksowną?

Niedawno mój dyrektor muzyczny powiedział mi, że starzeję się i że mój wizerunek jest „zagmatwany”. Ponieważ ... Jestem muzykiem i publikuję seksowne zdjęcia na Instagramie, a nie powinny robić tego kobiety, szczególnie w moim wieku. Mam 29 lat.
Mam dość bycia szufladkowaną. Tworzę własne zasady. Mam dość kobiet, które stają się określane jako „wiedźmy”, kiedy się starzeją, a faceci są określani jako coraz bardziej seksowni z wiekiem. Tak czy inaczej, kończę 30 sierpnia 30 lat i wiecie co, nie uciekam przed tym. Nie będę kłamać na temat mojego wieku ani śpiewać piosenek, które - jak sądzę - będą się lepiej sprzedawać, ponieważ brzmią „młodziej”. Będę świętować swój wiek, bo wiecie co, jestem mądrzejsza, jestem silniejsza i UFAM SOBIE. Jestem też znacznie lepszą kochanką niż 10 lat temu.

- napisała Bebe Rexha na Instagramie, dodając prowokacyjnie półnagie zdjęcie.

Wokalistce natychmiast przyklasnęły koleżanki z branży - Taylor Swift (która również kończy w tym roku 30 lat), Rita Ora, Lauren Jauregui, Tinashe, Jamie Lynn Spears, Anastacia czy Natasha Bedingfield.

>> Katy Perry moletowała modela z Teenage Dream? "Pokazała znajomym mojego penisa!"

Faktycznie Bebe Rexha jest za stara na takie fotki? ;)

NAJNOWSZE