Beata Tadla wyszła za mąż! Pokazała zdjęcia ze swojego zimowego ślubu. Kim jest mąż?

2021-02-16 12:10 es
Beata Tadla - hotplota.pl
Autor: REPORTER

Dziennikarka zaskoczyła swoich fanów. Okazuje się, że Beata Tadla wzięła ślub! Około pół roku temu gwiazda zaręczyła się z tajemniczym Michałem. Nowy mąż Beaty Tadli nie jest znany w show-biznesie. Dopiero po pewnym czasie para zadebiutowała na wspólnych zdjęciach na Instagramie. Okazuje się, że z dla od mediów ich związek pięknie rozkwitł!

Beata Tadla wie, jak zaskoczyć fanów. Dziennikarka niechętnie dzieli się ze świtem swoim życiem prywatnym. Po rozstaniu z Jarosławem Kretem jeszcze bardziej oddzieliła sferę uczuć od zawodowej. Aż w końcu po kilku miesiącach Beata Tadla przedstawiła światu nowego chłopaka.

Okazuje się, że z dala od wścibskich oczu ich związek rozkwitał. Dowód? Beata Tadla wyszła za mąż!

Beata Tadla wzięła ślub

Dobrą nowiną dziennikarka podzieliła się z fanem na Instagramie. Okazuje się, że zimą Beata Tadla wzięła ślub! Na profilu gwiazdy widzimy zdjęcia w białej sukni z uroczym bukietem.

Beata Tadla zdecydowała się także na pokazanie fanom obrączek. Poza tym widzimy ujęcia, na których Beata Tadla z mężem wychodzi z urzędu. Od razu widać, że ceremonia byłą skromna i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Kim jest nowy mąż Beaty Tadli?

Beata Tadla niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Przez wiele miesięcy nowy wybranek w ogóle nie pokazywał się na jej Instagramie. Ponieważ Michał nie funkcjonuje w show-biznesie, nie wiemy o nim praktycznie nic.

To, co jest pewne, to fakt, że zawrócił dziennikarce w głowie.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami.

Napisała Beata Tadla pod zdjęciami ze ślubu.

Dodajmy, że Beata Tadla wzięła ślub po raz drugi. Jej pierwszym mężem jest Radosław Kietliński, z którym pobrała się w 2014 roku.

NAJNOWSZE