Offset znowu roztopił serce Cardi B! Morze kwiatów, wycieczka i DZIWACZNA torebka

2021-02-15 20:30 es

Czy ktokolwiek pamięta jeszcze, że Cardi B złożyła jesienią dokumenty rozwodowe? Bo ona na pewno nie! Z okazji Walentynek Offset zabrał ją do Meksyku. Wygląda na to, że ich małżeństwo kwitnie! Na najnowszych zdjęciach Cardi B pokazała fanom, jak spędziła Walentynki. Offset naprawdę się postarał! Gdy zobaczycie, jaką torebkę (?) kupił Cardi B, będziecie w szoku!.

Cardi B i Offset to jedna z głośniejszych par w show-biznesie. W ciągu roku rozstają się co najmniej kilka razy. Nie bez przyczyny są kolejne doniesienia mediów o niewierności rapera. Ostatecznie jednak zawsze udaje się im dogadać.

A jednak jesienią Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe. Najwyraźniej to dało jej mężowi do myślenia. Od tamtej pory Offset stara się, jak może, by utrzymać przy sobie Cardi B. Zobaczcie tylko, co wymyślił na Walentynki.

Cardi B chwali Offseta za romantyczne Walentynki

Kilka dni przed świętem zakochanych Cardi B powiedziała, że facet powinien wydawać znacznie więcej na Walentynki. Jeśli daje Ci kwiaty - daj mu trawę. Radziła swoim obserwatorom. Cóż... Offset zasłużył na więcej niż trawa!

Z okazji Walentynek Offset i Cardi B polecieli do Meksyku. Na miejscu czekała ich romantyczna sceneria. Gdyby okolica była niewystarczająco piękna, to w apartamencie było mnóstwo kwiatów! Poza tym Offset zorganizował kolację i sesję zdjęciową. Na uwagę zasługuje jeszcze prezent Cardi B.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Prawdopodobnie jest to torebka. Na pewno od Channel i na pewno za ponad 20 tysięcy. Cardi B nie omieszkała pokazać fanom metki...

Pod jednym ze zdjęć Cardi B napisała:

Sprawmy, by trwało to wiecznie.

Myślicie, że temat rozwodu na dobre zszedł z horyzontu?

Zdjęcia z bajecznego wyjazdu Cardi B i Offseta zobaczycie w galerii poniżej:

NAJNOWSZE