Beata Kozidrak została… EKSPEDIENTKĄ W ŻABCE! Koniecznie zobaczcie TO WIDEO!

2021-05-15 21:01 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Wiele osób może być więc zaskoczonych faktem, że gwiazda stanęła za kasą w Żabce… Dlaczego? Co się stało? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1978 roku, czyli grubo ponad 40 lat temu. Jej piosenki stały się ogromnymi hitami, które znają całe pokolenia. W ostatnich latach jednak Beata Kozidrak jest coraz bardziej lubiana wśród młodych osób. Nic więc dziwnego, że wystąpiła w hitowej reklamie serialu Orange Is The New Black (Netflix). Niedawno piosenkarka wydała również książkę, w której zdradza wiele informacji dotyczących swojego życia prywatnego. 

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać Beatę Kozidrak w roli ekspedientki w sklepie Żabka. Jak to się stało? 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Wiele wskazuje na to, że Beata Kozidrak została ekspedientką w Żabce na potrzeby kampanii reklamowej Coca-Coli. Wskazuje na to chociażby jej stylizacja. To ten sam (lub podobny) strój, co w reklamie. 

Zobaczcie wideo, na którym widać Beatę Kozidrak jako kasjerkę w Żabce: 

NAJNOWSZE