Beata Kozidrak na zdjęciu sprzed 35 lat! Fani: "To aktualne foto"

2021-01-14 8:45 kp
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny! Wokalistka od lat ma wielkie grono wiernych fanów, a jej hity znają nawet ci, którym wydaje się, że jest inaczej :) Artystka króluje na scenie od dawna, i choć lata mijają, jej wielbiciele nie mają wątpliwości, że Beata Kozidrak nic, a nic się nie zmienia. Zobaczcie tylko TO zdjęcie!

Trudno wyobrazić sobie w Polsce jakikolwiek ważny festiwal muzyczny bez Beaty Kozidrak. Już od ponad 30 lat publiczność czeka zawsze na pojawienie się gwiazdy na scenie, bo jej występ to gwarancja wspaniałej rozrywki i pięknych emocji. Oczywiście Beata Kozidrak zachwyca nie tylko swoim talentem muzycznym. Artystka ma swój własny styl i każdorazowo zaskakuje kolejnymi, oryginalnymi stylizacjami.

Dziś patrząc na Beatę Kozidrak trudno uwierzyć, że karierę z zespołem Bajm rozpoczynała pod koniec lat 70. Teraz wokalistka wróciła na Instagramie do czasów początków wielkiej popularności zespołu.

ESKA XD #013

Beata Kozidrak na zdjęciu sprzed lat

Być może czytelnicy Hotplota.pl nie pamiętają tamtych czasów, ale w latach 80. Beata Kozidrak była już prawdziwą królową polskiej sceny. Artystka za każdym razem wywoływała ogromny entuzjazm - dziś nie jest inaczej - a jej kreacje były prawdziwym przełomem i wprowadzały na nasze podwórko nieco koloru i "zagranicy". Po połączeniu ich z urodą i talentem Beaty nikogo nie powinno dziwić, że do dziś ją kochamy.

Teraz Beata Kozidrak dodała na Instagram zdjęcie z jednego z koncertów sprzed wielu lat.

Lubię wspominać 💘Kto wie skąd i z jakiego roku jest to zdjęcie?

- napisała. Fani szybko rozpoznali, że to fotka z festiwalu w Sopocie z 1986 roku. Komentarze mówią same za siebie.

Przecież to aktualne foto z 2019 ;)

Z tego roku ;))

Pięknie!!!❤️❤️❤️ i wtedy i dziś

- piszą fani.

Wy też kochacie Beatę Kozidrak?

NAJNOWSZE