Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się apartamentem. Metraż i widok robią wrażenie

2022-04-19 11:29

Barbara Kurdej-Szatan zamieniła dom pod Warszawą na apartament w centrum miasta. Był to pomysł jej męża, a niepewna jego decyzji aktorka postawiła jeden warunek dotyczących nowej nieruchomości. Rafał wywiązał się z obietnicy, jednak cena zwala z nóg!

Barbara Kurdej-Szatan wreszcie pokazała swój miejski apartament. Do tej pory rodzina mieszkała w domu pod Warszawą. Mąż Basi wpadł jednak na szalony pomysł zamiany sielskiego otoczenia na rzecz miejskiego krajobrazu. Para wraz z dziećmi przeprowadziła się do nowego lokum już kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz aktorka pochwaliła się nową nieruchomością.

Barbara Kurdej-Szatan spełniła marzenie męża. Zgodziła się zamieszkać w mieście

Barbara Kurdej-Szatan w kulisach sławy programu „Uwaga” stacji TVN, pokazała jak obecnie wygląda jej życie i gdzie osiedliła się wraz z rodziną. Nowy apartament robi naprawdę duże wrażenie. Basia i Rafał kupili mieszkanie na warszawskiej Woli za 2,5 miliona złotych. Aktorka nie była na początku przekonana do zmiany miejsca zamieszkania, więc postawiła mężowi jeden warunek.

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia – powiedziała w programie Barbara.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Barbara Kurdej-Szatan znowu oberwała! Rozgoryczona odpowiada 'Nie przestaniecie, prawda?'

Aktorka opowiedziała również nieco więcej na temat apartamentu. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o metrażu 170 metrów kwadratowych, z 200-metrowym tarasem, z którego rozpościera się się widok na panoramę Warszawy. Jak widać, marzenie aktorki spełniło się. Kamery zajrzały również do środka.

Para wykończyła wnętrze stonowanymi kolorami nawiązującymi do barw ziemi. W mieszkaniu dominuje biel, szarości oraz beż, przełamane mocnymi akcentami kolorystycznymi, w tym przypadku kobaltową sofą, która dodaje charakteru salonowi. Rodzina czeka obecnie na nadejście ciepłych dni, aby swój imponujących rozmiarów taras ozdobić roślinnością, aby choć trochę poczuć się jak w ogrodzie.

R3hab: Kiedyś usłyszałem, że nigdy nie będę dobrym DJem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE