Ashton Kutcher zapuścił wąsa przez Adele! Co na to Mila Kunis?

2019-09-11 15:34 AM
Ashton Kutcher
Autor: IMP FEATURES/East News

Ashton Kutcher zmienił wizerunek. Zgolił brodę i zapuścił wąsa. Zmiana wcale nie jest wymysłem stylistów, a czystym przypadkiem. Przeczytajcie jak to się stało, że Ashton przekonał się do wąsa i co z tym ma wspólnego Adele!

Nowy wizerunek Ashtona Kutchera zaskoczył chyba wszystkich. Aktor oryginalnie prezentuje się z wąsami z lat 70. Okazuje się, że za tymi wąsami kryje się zabawna historia za którą stoi piosenkarka Adele…

DLACZEGO ASHTON KUTCHER NIE ZGOLI WĄSA?

Jak wyznał w programie Jimmy’ego Fallona, Ashton Kutcher i jego żona Mila Kunis zostali zaproszeni na przyjęcie urodzinowe Adele, gdzie tematem przewodnim miały być stroje z Nowego Jorku z lat 70. Ashton wybrał więc odpowiedni strój i specjalnie na tę okazję zapuścił wąsa i zgolił brodę. Gdy przybyli na miejsce, oboje z Milą zdali sobie sprawę, że wyglądają bardziej nowocześnie niż reszta gości. Wtedy Ashton stwierdził, że chodziło o lata 30. a nie 70!

„Wyglądałem jak Burt Reynolds z Boogie Nights. Nie zrozumiałem o jakie lata chodziło. Wyszło naprawdę niezręcznie. A teraz Mila polubiła mojego wąsa, więc nie mogę się go pozbyć”. – tłumaczył aktor.

Wy też podzielacie zdanie Mili Kunis, lepiej z wąsem? 😉

Ashton Kutcher zeznaje w sprawie zabójstwa Ashley Ellerin
Autor: Pool Los Angeles Times/Associated Press/East News
NAJNOWSZE