Ashley Graham pokazała rozstępy po ciąży! Odważne zdjęcie

2020-02-18 12:24 AM
Ashley Graham
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Ashley Graham to nie tylko piękna modelka ale także odważna kobieta. Graham nie boi się publikować nagich zdjęć lub pokazywać dla wielu zakazanego. Jej profil na Instagramie zdobią najróżniejsze zdjęcia. Ostatnia fotka pokazuje jej ogromny dystans. Będzie hejt?

Ashley Graham to modelka plus size. Kobieta, która potrafiła zrobić atut z faktu, że nie mieści się w rozmiar „0”! Świat ją pokochał tak bardzo, że Ashley może pochwalić się ponad 10 mln followersów na Instagramie. Są jednak tacy, którzy uważają, że nagie zdjęcia podczas gdy była w ciąży są niestosowne. Ona sama opiniami hejterów tak bardzo się przejmuję, że wrzuca kolejne kontrowersyjne fotki! Czyli wcale! Tym razem pokazała brzuch po ciąży… Z rozstępami! Ashley 18 stycznia została mamą synka i od tej pory dzieli się życiem po ciąży w mediach społecznościowych. Pokazała już jak karmi piersią a teraz pokazuje brzuch z rozstępami, robiąc zdjęcie od dołu i zasłaniając ręką biust. Post opisała krótko, pisząc jedynie:

„Mam tak samo. Kilka nowych historii”.

KOBIETY UTOŻSAMIAJĄ SIĘ Z ASHLEY GRAHAM

Fanki od razu zareagowali na zdjęcie, chwaląc post i dziękując Ashley za szczerość. Wiele kobiet zaczęło się z nią utożsamiać.

„Dzięki Bogu – celebrytka z rozstępami po ciąży, sprawia, że czuję się normalnie”. – komentowała jedna z fanek.

„To najbardziej magiczne zdjęcie, jakie kiedykolwiek widziałam”. – pisała inna internautka.

Nie tylko fani, ale także niektóre gwiazdy wyraziły radość pod zdjęciem Graham. Demi Lovato skomentowała popularnym również w Polsce słowem „YASSS”.

A Wam jak się podoba?

Wyświetl ten post na Instagramie.
same me. few new stories. Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)
NAJNOWSZE