Armie Hammer gryzł swoją ex po całym ciele! Paige Lorenze opowiada o ich seksie BDSM

2021-01-26 20:03 es
Armie Hammer
Autor: AFP/EAST NEWS

Armie Hammer ma poważny kryzys wizerunkowy! Niedawno do sieci wyciekły wiadomości, których miał być autorem. Wynika z nich, że... Armie Hammer jest kanibalem! Oczywiście aktor wszystkiemu zaprzeczył, ale niesmak pozostał. Teraz głos zabrała Paige Lorenz, jego była dziewczyna. Opisała ich seks i praktyki BDSM w których aktor się lubował.

Armie Hammer nie ma ostatnio lekko. Do sieci trafiły wiadomości, z których wynika, że aktor jest kanibalem! Przez narastające plotki Armie Hammer zrezygnował z roli w nowym filmie u boku Jennifer Lopez. Najwyraźniej to nie koniec jego kłopotów wizerunkowych.

Jego była dziewczyna, Paige Lorenze udzieliła wywiadu. Ich związek rozpoczął się na Instagramie. Z czasem para zaczęła się spotykać, a później definiowała swoją więź jako „poliamoryczny, otwarty związek”. Gwiazda opisała aktora jako „naprawdę czarującego, naprawdę przystojnego, zabawnego” mężczyznę.

Z czasem Armie Hammer i Paige Lorenze się zbliżyli. Aktor zaczął ją „powoli wprowadzać w czynności związane z BDSM w sypialni"

ESKA XD #014

Paige Lorenze o seksie z Armie Hammerem

Na jaw wychodzą nietypowe skłonności aktora. Najpierw Armie Hammer ostał oskarżony o kanibalizm. Co jest przestępstwem! Teraz dowiadujemy się, że lubi ostry seks i BDSM.

Paige Lorenze twierdziła , że Armie Hammer używał narzędzi BDSM, takich jak drewniane wiosło. Jak wyjaśniła, „Nie znam nawet nazw, bo nawet nie jestem w tym super. Miał różne gadżety, używał rąk i gryzł mnie po całym ciele”.

W grudniu 2020 roku Paige Lorenze powiedziała, że zerwała z aktorem przez wiadomość tekstową. Tłumaczyła, że Armie Hammer „zdecydowanie kontroluje” to, z kim się spotykała i kto był w jej życiu.

- Czułam się niespokojna i zawsze czułam mdłości w żołądku. I wiedziałam, że po prostu muszę się wydostać.

Myślicie, że w teorii o kanibalizmie jest ziarno prawdy?

NAJNOWSZE