Armie Hammer zaczął odwyk. Ma problemy "z narkotykami, alkoholem i seksem”

2021-06-09 23:03 es
Armie Hammer
Autor: AFP/EAST NEWS

Ostatnie miesiące Armie Hammer spędził na kajmanach. Wypoczynek w rajskim miejscu został mu zakłócony. W marcu aktora oskarżono o gwałt. Początkowo wszystkiemu zaprzeczył. Jednak gdy zaczął tracić kolejne role, musiał działać. Teraz zagraniczne media donoszą, że Armie Hammer trafił na odwyk. Pod okiem profesjonalistów będzie rozwiązywał swoje problemy "z narkotykami, alkoholem i seksem”.

Na początku roku Armie Hammer zmierzył się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Aktor został oskarżony o gwałt. Jakby tego było mało, do sieci trafiły wiadomości, które miał wysyłać do kobiety. Wynikało z nich, że Armie Hammer jest... kanibalem!

Aktor oczywiście wszystkiemu zaprzeczył. To jednak za mało i producenci zaczęli się od niego odwracać. Armie Hammer stracił kilka ról i najwyraźniej doszedł do wniosku, że musi zacząć działać. Z zagranicznych mediów dowiadujemy się, że rozpoczął odwyk.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Armie Hammer trafił na odwyk

Ostatnie miesiące i praktycznie cały lockdown Armie Hammer spędził na Kajmanach. Niedawno jednka opuścił ten raj. Zgodnie z doniesieniami Vanity Fair, trafił na odwyk. Ma tam walczyć z uzależnieniem od seksu, alkoholu oraz narkotyków.

Źródła magazynu donoszą, że Armie Hammer rozpoczął leczenie już 31 maja. Ponadto ma wsparcie byłej żony Elizabeth Chambers i rodziny.

- To wyraźny znak, że odzyskuje kontrolę nad swoim życiem i wie, że jest to krok w kierunku jego ogólnego dobrego samopoczucia.

Zapewnia osoba z bliskiego otoczenia aktora w rozmowie z Vanity Fair.

Czy Armie Hammer uratuje w ten sposób wizerunek?

Nie tylko Armie Hammer ma kłopoty. Zobacz gwiazdy, który były w więzieniu:

NAJNOWSZE