Ariana Grande zapłaciła za kolację Katy Perry i Orlando Blooma. "Uroczy gest!"

2019-08-16 9:59
Ariana Grande, Katy Perry
Autor: Invision/Invision/East News; Ouzounova/Splash / SplashNews.com

Ariana Grande wie, jak zyskać sympatię koleżanek i kolegów z branży! Choć dla celebrytów zapłacenie za swoją ekskluzywną kolację to żaden wydatek, tu liczy się gest. Zatem gdy Ariana niespodziewanie zapłaciła za kolację Katy Perry, Orlando Blooma i jego syna, zrobiła na parze świetne wrażenie. Katy musiała o tym przy najbliższej okazji opowiedzieć!

Katy Perry i Orlando Bloom zostali ostatnio bardzo mile zaskoczeni przez Arianę Grande. Wokalistka postanowiła zrobić im niespodziankę i zapłaciła za kolację, której nawet z nimi nie zjadła! Miny zakochanych musiały być bezcenne ;)

Katy Perry nie mogła nie opowiedzieć o miłym geście koleżanki!

Ariana Grande zapłaciła za kolację Katy Perry

Wokalistka wybrała się ostatnio na sushi w towarzystwie ukochanego Orlando Blooma i jego 8-letniego syna, Flynna.

Dwa tygodnie temu byłam na sushi i wpadłam na Arianę Grande. Na koniec mojego długiego posiłku z Orlando i jego synem, skończyliśmy gdzieś po półtorej godziny, poprosiliśmy o rachunek. Powiedzieli nam, że Ariana się tym zajęła. Pomyśleliśmy: "Boże, jakie to fajne! Syn Orlando ma osiem lat i był pod wrażeniem. To był taki kierowniczy i uroczy gest. Orlando stwierdził, że ma do niej dużo szacunku. Była bardzo miła. Uwielbiam takie małe rzeczy.

- powiedziała entuzjastycznie Katy Perry.

To rzeczywiście bardzo miłe, zwłaszcza, że na co dzień Katy Perry i Ariana Grande nie są przyjaciółkami. Dziewczyny lubią się i widują przede wszystkim przy okazji branżowych eventów. Nie łączy ich jednak szczególna więź.

Jesteście pod wrażeniem gestu Ariany?

NAJNOWSZE