Ariana Grande dotrzymała słowa! Płyta Positions w sprzedaży

2020-10-30 10:21 kp
Ariana Grande
Autor: Youtube/ Ariana Grande

Ariana Grande w połowie października zaskoczyła wszystkich, zapowiadając, że jeszcze w tym miesiącu wyda nową płytę. Jak powiedziała, tak zrobiła! Ari zdążyła opublikować tytułowy singiel z nowego albumu, a teraz - w ekspresowym tempie - wydała całą płytę Positions. Tym samym wokalistka staje się powoli najbardziej płodną artystką świata!

Fani Ariany Grande mają powody do zadowolenia. Wokalistka w ciągu nieco ponad dwóch lat wydaje właśnie swój trzeci studyjny album! Po poruszającym Sweetener z 2018 roku i dojrzałym Thank U, Next z 2019 roku przyszedł czas na Positions - zgodnie z obietnicą sprzed dwóch tygodni Ariana Grande wydała swoją nową płytę jeszcze przed końcem października.

Zaledwie kilka dni przed premierą płyty Ariana Grande wydała też tytułowy singiel z teledyskiem. W klipie Positions możemy zobaczyć ją w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych, czym Ari zdecydowanie podkreśliła, że wciąż brakuje kobiet tam, gdzie sprawdziłyby się najlepiej. Ale sprawy społeczne to niejedyna kwestia, którą wokalistka poruszyła na tym krążku.

>> Ariana Grande "śpiewa o seksie z nowym chłopakiem"? O czym będzie album Positions?

ESKA XD #008

Ariana Grande wydała nową płytę

Wystarczy zajrzeć na profil Ariany Grande, by zobaczyć, w jakie klimaty gwiazda poszła przy okazji nowego krążka. Wokalistka promuje album subtelnymi zdjęciami w stylu retro, na których występuje w w oldskulowych upięciach i garsonkach. Trzeba przyznać, że ten styl świetnie pasuje do jej charakterystycznego make upu z kreską na oku, której jest cały czas wierna.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤍 positions (the album) is out now 🤍 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
Wyświetl ten post na Instagramie.
tonight 🤍 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Podoba Wam się taki styl Ariany Grande?

NAJNOWSZE