Ariana Grande tęskni za Mac Millerem. "Powinien tu być"

2018-11-07 12:46
Mac Miller i Ariana Grande
Autor: David X Prutting/BFA/REX/Shutterstock / East News

Wielu fanów Ariany Grande wciąż zadaje sobie pytanie - czy gwiazda nigdy nie przestała go kochać? Ariana bardzo ciężko przeżyła śmierć rapera i znów go wspomina. Nie ma wątpliwości, jak wielka to dla niej strata.

Ariana Grande sprawia w ostatnich dniach wrażenie znacznie spokojniejszej i pogodzonej z losem, niż jeszcze miesiąć temu. Gwiazda wróciła do muzyki, przygotowuje się do wydania płyty i trasy koncertowej, udziela wywiadów. To jednak nie znaczy, że w głębi duszy nadal nie cierpi. Wystarczy wspomnieć jej słowa o Mac Millerze z piosenki Thank U, Next: "Był aniołem".

O tym, jak wielką stratą była dla niej śmierć Mac Millera, Ariana Grande po raz kolejny pokazała na Twitterze. Gwiazda odpowiedziała na post internauty, który opublikował filmik z 9 sierpnia, kiedy to Mac Miller na instagramowyl live słuchał w tle piosenki Ari "R.E.M". Pochodzi ona z płyty Sweetener i nie była jeszcze wtedy wydana...

Ariana Grande tęskni za Mac Millerem

Ariana Grande zareagowała na post kilkoma odpowiedziami.

Jego głos i śmiech.

Nadal powinien tu być.

Dziękuję za znalezienie tego.

- pisała Ariana Grande.

Od śmierci Mac Millera minęły dwa miesiące. Wiemy, że Ariana Grande będzie potrzebowała jeszcze bardzo dużo czasu, by pogodzić się z tą stratą.

>> Ariana Grande: Thank U, Next obraża jej byłych? Gwiazda skomentowała

NAJNOWSZE