Ariana Grande pokazała stylizacje z Positions! Wybierz ulubioną [SONDA]

2020-10-29 10:32 kp
Ariana Grande w Positions
Autor: Youtube/ Ariana Grande

Zgodnie z zapowiedziami Ariana Grande opublikowała ostatnio teledysk do nowego singla Positions. Gwiazda już wiele razy pokazała, że w kwestii klipów współpracuje z najlepszymi i fani mogą liczyć na najlepsze efekty. Tak było i tym razem - Ari w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych naprawdę warto zobaczyć. A jej stylizacje to gotowy podręcznik stylu dla Pierwszej Damy!

Singiel Positions to pierwsza zapowiedź najnowszej płyty Ariany Grande. Gwiazda wykorzystała pandemię koronawirusa i pobyt w domu w najlepszy możliwy sposób - pracowała nad nową muzyką i pielęgnowała swój związek z Daltonem Gomezem. Wokalistka już jakiś czas temu ogłosiła, że jej nowy krążek jest już praktycznie gotowy.

W piosence Positions Ariana Grande nawiązała nie tylko do swojego nowego związku, ale i... wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, które odbędą się już w listopadzie. W klipie widzimy gwiazdę w roli prezydenta USA i jej gabinet, złożony wyłącznie z kobiet. Wszyscy wiemy, że w prawdziwym życiu kobiety na najwyższych szczeblach władzy to niestety wciąż rzadkość.

ESKA XD #007

Stylizacje Ariany Grande z Positions

Jak Pani Prezydent Ariana Grande musiała wystąpić oczywiście odpowiednio wystylizowana! W Positions widzimy ją więc w najróżniejszych wariacjach na temat eleganckich garsonek i sukienek, w jakich zazwyczaj oglądamy Pierwsze Damy. Za wygląd Ariany Grande w klipie odpowiada stylistka Mimi Cuttrell i Ari pokazała teraz na Instagramie w pełnej okazałości wszystkie kreacje, jakie dla niej przygotowała.

Widzimy więc elegancką sukienkę w romby, dwuczęściowy kostium bez rękawków czy uroczą, żółtą garsonkę.

Która ze stylizacji Ariany Grande podoba Wam się najbardziej? Zagłosujcie!

NAJNOWSZE