Ariana Grande jest "bardzo chora"! Nie może złapać oddechu na scenie

2019-11-17 11:33 kp
Ariana Grande
Autor: Ronin 47/London Entertainment/EAST NEWS

Ariana Grande napotkała kolejne problemy na swojej trasie koncertowej Sweetener. Od wielu dni piosenkarka walczy ze sporym bólem gardła i głowy i - jak sama przyznaje - ma problemy z oddychaniem. O tym, czy Ariana Grande będzie mogła dać koncerty zaplanowane na kolejne dni, zdecyduje jej lekarz. Jak teraz się czuje?

Ariana Grande znów zmaga się z chorobą. Gwiazda wyznała na Insta Story, że jej nadchodzące koncerty stoją pod znakiem zapytania.

Ariana Grande przez cały grudzień ma zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych. Ból odwołanego koncertu doskonale znają jej polscy fani, którzy nie doczekali się występu Ari, który miał odbyć się we wrześniu w Krakowie. Koncert w Polsce Ariana Grande odwołała "z powodów osobistych".

Ariana Grande choruje

Więc wciąż jestem bardzo chora. Byłam chora od ostatniego występu w Londynie. Nie wiem jak to możliwe, ale moje gardło i głowa wciąż mnie bolą. Brzmię dobrze, po prostu wciąż czuję ból i trudno mi oddychać podczas koncertu. Widzę się z moim lekarzem i robię co mogę, aby czuć się lepiej na jutrzejszy koncert. Ostatnią rzeczą, jaką chciałbym zrobić, to anulowanie trasy w tym momencie, gdy pozostało już tak mało. Naprawdę kocham każdą chwilę.

- napisała Ariana Grande na Insta Story.

Życzymy zdrówka!

NAJNOWSZE