Ariana Grande i Lady Gaga BEZ MAKIJAŻU dziękują za 9 nominacji VMA. "To ciężkie czasy"

2020-07-31 8:06 mm
Ariana Grande i Lady Gaga
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

30 lipca zostały ogłoszone nominacje do nagród VMA 2020. Ariana Grande i Lady Gaga to dwie artystki z największą liczbą wyróżnień - obie dziewczyny mają szansę na zgarnięcie nawet 9 statuetek Video Music Awards 2020! Ariana Grande i Lady Gaga podziękowały za nominacje MTV VMA w specjalnych postach na Instagramie. Zobaczcie, co napisały.

Tegoroczna gala VMA's, choć z powodu koronawirusa z pewnością inna, niż wszystkie dotychczasowe, na pewno będzie obfitować w emocje. O najważniejsze nagrody Video Music Awards roku 2020 walczy sama czołówka gwiazd, a dwie z nich dostały aż po 9 nominacji do nagród VMA. To Ariana Grande i Lady Gaga, czyli gwiazdy hitu "Rain On Me".

Oczywiście wspólna piosenka Ariany i Gagi nie uchroni obu dziewczyn przed rywalizacją - podczas gali VMA piosenkarki powalczą o nagrody także za solowe utwory. Niemniej wspólny hit zobowiązuje. W swoich podziękowaniach za nominacje Ariana Grande nie zapomniała wspomnieć o koleżance. 

A co napisała po ogłoszeniu nominacji VMA 2020 Lady Gaga

LADY GAGA BEZ MAKIJAŻU DZIĘKUJE ZA NOMINACJE

Na scenie i przed kamerami Lady Gaga słynie z mocnego makijażu i licznych oryginalnych udziwnień. Kiedy jednak artystka ma do przekazania coś osobistego, często decyduje się na pokazanie światu swojego prawdziwego oblicza. Tak było i tym razem, kiedy Lady Gaga postanowiła opublikować specjalny post z podziękowaniami za 9 nominacji do nagród VMA 2020.

Lady Gaga zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu i napisała przy nim:

Jestem bardzo wdzięczny i bardzo poruszona, że dostałam w tym roku 9 nominacji do #VMA za mój album Chromatica, za Rain On Me i inne występy. To taki trudny czas dla ludzi na całym świecie, naprawdę cieszę się, jakie mam szczęście, że mogę przeżyć taki dzień jak dzisiaj. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie świętować w tej chwili, każdy z nas powinien zostać nominowany do nagrody. Za męstwo, za odwagę, za silnego ducha ludzkiego. Niech cię Bóg błogosławi i kocham was, dziękuję za ten dzisiejszy dar  😭❤️

Z kolei Ariana Grande w pierwszej kolejności w informacji o dziewięciu nominacjach VMA wymieniła właśnie Lady Gagę!

Artystka zamieściła na swoim Insta Story dwa posty. Na jednym wymienia z dumą wszystkie 9 kategorii, w których w tym roku powalczy o statuetki Video Music Awards.

W drugim natomiast napisała:

wowwow @ladygaga !! gratulacje !!! kocham cię bardzo ! ty i twój cały zespół zasługujecie na nie wszystkie. dziękuję, że mnie dołączyłaś 

Ariana Grande dziękuje za nominacje VMA
Autor: instagram.com / Ariana Grande
Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
NAJNOWSZE