Ariana Grande przedstawiła chłopaka bratu! Frankie Grande skomentował związek

2020-07-02 10:53 KP
Frankie Grande; Ariana Grande i Dalton Gomez
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER; SB Projects/First Responders Chi/Ferrari Press/East News

Ariana Grande przez długi czas ukrywała przed światem, że ma nowego chłopaka. Daltona Gomeza poznaliśmy dopiero za sprawą teledysku do Stuck With U, gdzie wokalistka po raz pierwszy pokazała nowego ukochanego. Od tamtego momentu Dalton zdążył wystąpić z nią w jeszcze jednym klipie i... poznać jej rodzinę! Frankie Grande ma już zdanie na temat obecności wybranka siostry w jej życiu.

Związek z Pete Davidsonem dał Arianie Grande bardzo dużo do myślenia. Wokalistka wcześniej nie była w aż tak medialnej relacji - owszem, media rozpisywały się o jej związku z Mac Millerem, jednak paparazzi nie towarzyszyli im na każdym kroku, jak to było w przypadki Pete Davidsona. Po głośnych zaręczynach i jeszcze głośniejszym rozstaniu Ari musiała na nowo przemyśleć więc swoje podejście do związków.

Nikogo nie zdziwiło więc, gdy swoje następne relacje Ariana Grande wolała już trzymać z dala od dziennikarzy. Wprawdzie w ostatnim roku tabloidy kilka razy donosiły o jej znajomościach, jednak dopiero ta z Daltonem Gomezem okazała się warta większego zainteresowania.

Ariana Grande przedstawiła Daltona Gomeza rodzinie

O tym, że związek Ariany Grande i agenta nieruchomości Daltona Gomeza jest już naprawdę poważny, świadczy nie tylko to, że gwiazda w końcu przestała ukrywać ukochanego przed fanami, ale przede wszystkim to, że zapoznała go ze swoją rodziną!

Przyjemność poznania Daltona Gomeza miał już chociażby brat Ari, Frankie Grande. I nie ma wątpliwości, że ten związek wyjdzie jej na dobre!

Myślę, że dla nas obojga zawsze najbardziej interesujące jest szczęście. Pytamy: „Jesteś szczęśliwy? Dobrze! Świetnie, jak mogę Cię wesprzeć?... to po prostu bezwarunkowa miłość i bezwarunkowe wsparcie, i tak zawsze było między nami.

- powiedział Frankie Grande, nawiązując do spotkania z Daltonem Gomezem.

Przypomnijmy, że na swoim własnym Instagramie Ariana Grande po raz pierwszy zapozowała z Daltonem Gomezem na zdjęciach z imprezy z okazji jej 27. urodzin. W galerii fotek gwiazda zamieściła również urocze zdjęcie, na którym daje ukochanemu buziaka.

Wróżycie im wspólną przyszłość?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🥺 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE