Ariana Grande zarobi fortunę! Jej koncert w grze Fortnite to żyła złota

2021-08-05 16:02 es
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fortnite to gra, która cieszy się gigantyczną popularnością. Zarabiać na niej mogą nie tylko producenci... Ariana Grande zagra koncert w grze! Fani wokalistki będą musieli zapewne zapłacić za możliwość uczestniczenia w wydarzeniu. Będzie też pewnie limitowane produkty do zakupu w grze. Co to znaczy? Ariana Grande zgarnie fortunę!

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Każda jej nowa piosenka z miejsca staje się hitem. Albumy sprzedają się jak świeże bułeczki, a teledyski biją rekordy oglądalności. Na Instagramie obserwuje ją 256 milionów osób.

Wielką popularnością cieszy się także gra Fortnite stworzona przez Epic Games. Co może wyniknąć ze współpracy Ariany Grande z producentami? Najbardziej dochodowy koncert online!

Ariana Grande zarobi fortunę

Już teraz Ariana Grande nie może narzekać na sytuację finansową. Jednak występ w Fortnite pozwoli jej zapewne odłożyć na emeryturę! Skąd ta pewność, że koncert gwiazdy okaże się takim hitem?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Forbes powołuje się na koncert Travisa Scotta. On także występował w grze Fortnite. Zarobił na tym około 20 milionów dolarów. Warto wspomnieć, że na koncercie w ramach trasy Astroworld zarobił maksymalnie 1,7 miliona dolarów. Cała trasa to w sumie 53,5 miliona dolarów. To znaczy, że w czasie jednego koncertu w Fortnicie zarobił 40% tego, co podczas całej trasy!

Ariana Grande z pewnością wykręci jeszcze lepszy wynik. Po pierwsze - ma większe grono fanów. To znaczy, że więcej osób zapłaci już za sam wstęp na koncert. Skoro jest więcej fanów, sprzeda się też więcej dodatków wypuszczonych w grze specjalnie na tę okazję.

Niestety nie mamy co liczyć, że Ariana Grande oficjalnie pochwali się swoimi zarobkami. Te z pewnością przyprawią o zawrót głowy!

NAJNOWSZE