Ariana Grande dała się oszpecić! Na Halloween wystąpiła ze świńskim ryjem!

2019-10-31 14:28 kp
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Ariany Grande już od wielu dni nie mogli doczekać się jej stroju na Halloween 2019. Choć gwiazda dawała już wcześniej sygnały, czego możemy się spodziewać, efekt końcowy jest naprawdę... przerażający! Jeśli spodziewaliście się seksownych wdzianek i długich rzęs, tym razem będziecie zawiedzeni. Ari poszła w zupełnie innym kierunku.

Czas na kulminację strojów na Halloween. Gwiazdy przez cały tydzień pokazywały się w kolejnych przebraniach, nie mogąc doczekać się właściwego Halloween, które przypada na 31 października. Z prezentacją swojego halloweenowego przebrania do końca czekała Ariana Grande. Efekt? Fani zapewne będą podzieleni.

Podczas gdy fanki Ariany Grande tłumnie wybierają podczas Halloween 2019 seksowne kostiumy inspirowane jej strojami z piosenek 7 Rings czy Don't Call Me Angel, ona sama postawiła na coś zupełnie innego. Ariana od wielu dni przygotowywała fanów do tego, co mogą zobaczyć, jednak obawiamy się, że część z nich nadal może nie być na to gotowa ;)

Ariana Grande na Halloween 2019

Inspiracją dla Ariany Grande był serial Strefa Mroku, a dokładniej jeden z jego odcinków z 1960 roku - Eye of the Beholder. To właśnie tam pojawiają się tajemniczy ludzie z twarzami świń i to właśnie ten element ich charakteryzacji Ari wykorzystała w swoim przebraniu. Ariana od kilku dni publikowała na Instagramie fragmenty odcinka, by w końcu pokazać swoją stylizację z nieodłącznym świńskim ryjem.

Reakcje fanów? "Jesteś nadal ładniejsza ode mnie", "piękna dziewczyna" - żartują internauci. Trzeba przyznać, że Ariana Grande wykazała się sporym dystansem do siebie, wybierając swój tegoroczny strój na Halloween.

Jak Wam się podoba w tej wersji?

Wyświetl ten post na Instagramie.
happy halloween’s eve 🖤 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
Wyświetl ten post na Instagramie.
eye of the beholder 👁 🖤 Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
Wyświetl ten post na Instagramie.
final procedure was a success Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
NAJNOWSZE