Antoni Porowski miał kompleksy przez randki z facetami! "Oni mieli większe..."

2019-10-15 14:42 kp
Antoni Porowski
Autor: Rex Features/East News

Antoni Porowski to ostatnio coraz gorętsze nazwisko w Hollywood. Polsko-kanadyjski aktor zdobył popularność za oceanem za sprawą show Queer Eye, a kilka miesięcy temu wystąpił w klipie Taylor Swift do piosenki You Need To Calm Down. Ostatnio paparazzi przyłapali go na spacerze z Gigi Hadid, jednak fani gwiazdorskich romansów mogą odetchnąć.

Antoni Porowski to dziś wschodząca gwiazda Hollywood. O aktorze Queer Eye robi się coraz głośniej, a jego profil na Instagramie obserwują już ponad 4 miliony osób. On sam chętnie też opowiada o sobie w wywiadach.

Choć do Antoniego Porowskiego od lat wzdychają tysiące kobiet, on sam jest zdeklarowanym wielbicielem facetów. Gwiazdor niedawno rozstał się ze swoim chłopakiem Trace Lehnhoffem i od tamtego momentu znów jest singlem. Teraz przyznał, jaka jest jego największa trudność w randkach z mężczyznami. O tym nie pomyślelibyście!

Antoni Porowski wpadł w kompleksy... przez facetów!

Okazuje się, że spotykając się z facetami Antoni Porowski natknął się na problem, którego nigdy wcześnie nie miał w przypadku randek z kobietami - bezustannego porównywania się! W ten sposób łatwo nabawić się kompleksów...

Gdy byłem w pierwszym związku z facetem, patrzyłem na siebie i myślałem: "moje bicepsy nie są tak duże jak jego" albo: "moje nogi są dłuższe, wolałbym, żeby mój tors był dłuższy".

- stwierdził Antoni Porowski.

Kobiety i mężczyźni odczuwają wszelkiego rodzaju presję społeczną. Czasami narzucają sobie ideę doskonałości - cokolwiek to do diabła jest! Jeśli nie ćwiczysz akceptacji siebie, tak naprawdę nie wiesz, kim jesteś. Jeśli wiesz, kim jesteś, to powinno wystarczyć. Opieraj się na rzeczach, które Cię pasjonują.

- dodał w tronie trenera.

Przypomnijmy, że zanim Antoni Porowski zaczął spotykać się z Trace Lehnhoffem, był przez siedem lat w związku z Joey Krietemeyerem, a w branży uważano ich praktycznie za małżeństwo. Para rozstała się w październiku 2018 roku.

NAJNOWSZE