Antoni Pawlicki dorabia w innej branży. Zaprosił wszystkich na zakupy do Warszawy

2022-12-02 19:31 Joanna Dembek
Antoni Pawlicki
Autor: AKPA Antoni Pawlicki otworzył stragan

Antoni Pawlicki wraz z żoną angażują się w biznes, dzięki któremu zbierają duże plony. Antek właśnie zaprosił swoich fanów, i nie tylko do warszawy, gdzie wystawił się ze swoim stoiskiem. Co można kupić od aktorskiej pary?

Antoni Pawlicki to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów, który w branży filmowej osiągnął wiele i wcielił się w rozmaicie różne postacie. W pewnym momencie życia bardzo zamarzył o stabilizacji i po kilku nieudanych związkach, zakochał się bez pamięci w koleżance z planu. Obecnie jest mężem Agnieszki Więdłochy, z którą ma 2-letnią córeczkę, a w sieci, czy kolorowych magazynach na próżno szukać ich zwierzeń na temat spraw osobistych. Pewne jest natomiast to, że para wiele czasu inwestuje w uprawę ziemi, a swoimi plonami dzielą się z innymi.

Antoni Pawlicki chętnie podzieli się swoimi plonami z ekologicznej farmy

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha kilka lat temu wraz ze znojomymi kupili 70 hektarów ziemi i wzięli się ostro do roboty. Na Mazurskiej ziemi uprawiają zioła, warzywa, owoce i inne dary natury. Trzeba jeszcze podkreślić, że wszystkie produkty hodowane są w sposób ekologiczny. Ja widać, po kilku latach od rozpoczęcia działalności, interes cały czas się kręci.

Co więcej, aktor na swoim Instagramie postanowił zabrać głos i zaprosił wszystkich chętnych do odwiedzenia go w Fabryce Norblina gdzie wystawił się ze swoim straganem. Zapowiedział również, że będzie można z nim porozmawiać o wszystkim. Zostaje tylko patrzeć, jak tłumy ruszą na warszawską Wolę, aby nabyć włoszczyznę prosto od samego Pawlickiego.

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE