Antoni Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: WBF

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wezmą ślub w ten weekend?!

2021-08-03 20:30

Antoni Królikowski i Joanna Opozda mają za sobą dość burzliwą historię. Para nawet się niedawno rozstała. Ostatecznie jednak dali sobie kolejną szansę i wrócili do siebie, jeszcze bardziej zakochani. Tak bardzo, że nawet się zaręczyli! Zgodnie z najnowszymi doniesieniami ślub ma się odbyć już w najbliższy weekend!

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzbudzają wielkie zainteresowanie mediów. Tworzą piękną parę, lecz mają na koncie burzliwą historię. Jakiś czas temu nawet zerwali!

Najwyraźniej jednak czas spędzony osobno pomógł im zrozumieć, że nie mogą bez siebie żyć! Przypieczętowali to zaręczynami. Okazuje się, że Joanna Opozda i Antek Królikowski nie zamierzają tracić czasu. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, para pobierze się już w ten weekend!

Informację o rychłym ślubie potwierdza osoba z bliskiego otoczenia Antka Królikowskiego.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Joanna Opozda i Antek Królikowski - szczegóły ślubu

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Joanna Opozda i Antek Królikowski pobiorą się w uwielbianym przez gwizdy Pałacu w Zdunowie. To około 50 km od centrum Warszawy.

Super Express dotarł do informacji o najważniejszej sprawie na każdym weselu - MENU! Czym Joanna Opozda i Antek Królikowski będą raczyć swoich gości?

Donosi Super Express.

Myślicie, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zrelacjonują ślub w social mediach, czy może będą próbowali utrzymać go w tajemnicy?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena zatem za jeden »talerzyk« to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby - do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy.

Czy Joanna Opozda i Antek Królikowski zorganizują tajny ślub? Udało się to już wielu gwiazdom: