Anna Wendzikowska

i

Autor: WBF

Anna Wendzikowska szczerze o byciu samotną matką: "Mam położyć się i płakać?"

2022-04-19 12:29

Anna Wendzikowska to popularna polska dziennikarka, która łączy pracę i pasję z byciem mamą na pełen etat. Jak radzi sobie z samotnym wychowywaniem dwóch córek?

Anna Wendzikowska jest matką dwóch córek, które wychowuje samotnie. Nie przeszkadza jej to jednak w spełnianiu się zawodowo oraz podróżach po całym globie. Jak to robi i czy samotne macierzyństwo to dla niej bułka z masłem? Celebrytka odpowiedziała na pytania fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestniczka "Love Island" musi przerwać ciążę. Nienarodzona córka jest chora

Anna Wendzikowska szczerze o byciu samotną matką

Instagramowy profil Anny Wendzikowskiej śledzi aż 496 tysięcy obserwujących. Polska dziennikarka chętnie dzieli się z internautami szczegółami ze swojego życia, a także pięknymi zdjęciami z podróży. Ostatnio jedna z fanek zapytała celebrytkę, jak radzi sobie z samotnym wychowywaniem dzieci. Ta odpowiedziała szczerze:

kurczę, wiadomo że jest ciężko.. wiadomo, że we dwójkę łatwiej. Wiadomo, że jak obok jest partner, który wspiera to jest lepiej i przyjemniej. Ja się śmieję, że rodzina to nie jest temat do ogarnięcia dla jednej osoby ????‍♀️ ale co mam zrobić? Położyć się i płakać? Staram się wszystko ogarniać najlepiej jak potrafię i myśleć, że "jeszcze będzie przepięknie" - wyznała Anna Wendzikowska [pisownia oryginalna].

Wypowiedź dziennikarki spotkała się z dużym entuzjazmem i poruszyła jej fanki. W komentarzach pojawiła się fala pochwał i słów wsparcia dla samotnej matki.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Cristiano Ronaldo nie żyje. "Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać"

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE