Anna Starmach założyła białą kreację na ślub. Internautki nie mogą tego przeżyć

2022-05-25 15:30 Joanna Dembek
Anna Starmach
Autor: WBF / Screen/Instagram/@ania_starmach Anna Starmach w Grecji na ślubie siostry

Ania Starmach wybrała się niedawno na wesele siostry, a zdjęciami z uroczystości podzieliła się w mediach społecznościowych. Fanie nie omieszkali skomentować sukni, którą gwiazda założyła na tę okazję, uznając, że gościowi weselnemu nie wypada pokazywać się na czyimś ślubie w białej kreacji.

Internauci stwierdzili, że Anna Starmach wykazała dużym nietaktem, ubierając na ślub białą suknie, gdyż według niektórych, biały kolor przypisany jest tego dnia wyłącznie pannie młodej, która powinna wyróżniać się na tle gości weselnych. Ania Starmach postanowiła nie wyjaśnić sytuację jednym zdaniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Starmach pokazała zdjęcie z przeszłości. Tak wyglądała na studiach. Wiedzieliście, jakie ma wykształcenie? 

Suknia Ani Starmach wywołała burzę w internecie! Gwiazda potraktowała to śmiechem i ucięła dyskusję

Gwiazda programu „Master Chef”, Ania Starmach, podzieliła się zdjęciami z gorącej Grecji, gdzie przebywała w związku z uroczystością ślubną siostry. Przyznała, że wesele wyglądało jak z bajki, a muzyka, greckie jedzenie oraz dekoracje były zachwycające.

Kiedy internauci zobaczyli zdjęcia Ani z ukochanym, zaczęli dopytywać, czy to ich wesele. Zmyliła ich suknia celebrytki, którą można było pomylić ze ślubną kreacją. Ania jednak wyznała, że jej wesele odbyło się już 5 lat temu. Następnie pojawiły się krytyczne komentarze internautek.

Biała sukienka... Brak słów – napisała jedna z użytkowniczek.

Piękna, ale w tym kolorze chyba nie wypada?; A mówią, że w białej suknie na ślub i wesele nie wypada, że nieładnie; Nie zakłada się białej sukienki na ślub, z wyjątkiem panny młodej – czytamy w komentarzach.

Kto by się spodziewał, że niewinna sukienka wywoła takie zamieszanie. Internautki sprzeczały się czy wypada zakładać białą kreację, ponieważ można w ten sposób przyćmić gwiazdę wieczoru, którą jest pani młoda. Ania Starmach ucięła jednak szybko bezowocną dyskusję.

Hahha!!! Wszystkie dziewczyny były na biało! Tak sobie wymarzyła panna młoda - wyjaśniła Ania.

Nie wszystkie panie były oburzone wyborem Ani, i choć rozumieją stary obyczaj to uważają, że panna młoda i tak zawsze najbardziej wyróżnia się spośród wszystkich obecnych gości, więc nie widzą problemu w ubieraniu tego dnia sukienek w białym kolorze.

Czytam komentarze i mam wrażenie, ze tylko w Polsce mamy panny młode/kobiety z kompleksem białej sukni. Pierwsze na co kobiety zwracają uwagę to jak można ubrać się na biało, ze nie wypada, ze tylko panna młoda może. Otóż nie da się przyćmić panny młodej w jej dniu. Tylko jedna kobieta w tym dniu będzie tak szczęśliwa i promienna, ze nikt nie będzie miał wątpliwości kto tu jest Nr 1 – wypowiedziała się jedna z internautek.

Sonda
Czy jako gość, założyłabyś na wesele białą kreację?
ILE WŁOŻYĆ DO KOPERTY [KOMUNIA, WESELE] | ESKA XD - Radio Eska #49
NAJNOWSZE