Anna Starmach tłumaczy swoje zniknięcie z Instagrama

i

Autor: WBF

Anna Starmach pokazała zdjęcie z przeszłości. Tak wyglądała na studiach. Wiedzieliście, jakie ma wykształcenie?

2022-04-26 13:31

Anna Starmach znana jest z roli sympatycznej pani juror kulinarnych programów oraz charakterystycznego dla niej szerokiego uśmiechu. Okazuje się, że jeszcze parę lat temu celebrytce nie było aż tak do śmiechu, bo przechodziła okres buntu, który wyraziła fryzurą. Przy okazji opowiedziała o swoim wykształceniu i okazuje się, że to na pewno nie ono przygotowało przyszłą gwiazdę telewizji do show-biznesowego fachu.

Anna Starmach popularność zdobyła dzięki zasiadaniu na fotelu jurora w programie "MasterChef". Szybko zdobyła sympatię widzów dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu, które w show dość mocno kontrastuje z ostrą Magdą Gessler. Ponadto kulinarna celebrytka szybko zbudowała sobie dość dużą publikę na Instagramie. Obserwuje ją 600 tys. osób, z którymi regularnie utrzymuje kontakt. Ostatnio postanowiła zorganizować Q&A, gdzie opowiedziała nieco o swojej "buntowniczej" przeszłości.

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Anna Starmach studia

Jedna z obserwatorek zapytała, czy Starmach skończyła studia i okazuje się, że tak. Anna Starmach jest magistrem historii sztuki. Przyznała, że planowała pracować w Galerii Starmach w Krakowie, która należy do jej rodziców. Obaj również są historykami sztuki. Jurorka "MasterChefa" miała w czasach studenckich krótkie, ścięte na jeża włosy. Przyznała, że był to okres buntu, jednak sama już nie pamięta, przed czym się buntowała.

Anna Starmach kiedyś

i

Autor: Instagram
Sonda
Oglądasz "MasterChefa"?