Anna Mucha topless na plaży! "Kim, zabierz mnie ze sobą!"

2020-10-29 12:27 kp
Anna Mucha
Autor: WBF Anna Mucha studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Nie tylko Kim Kardashian w ostatnim czasie marzyła o wakacjach na rajskiej plaży. Niestety, jest jedną z nielicznych, którym w tych trudnych czasach się to udało... Bajeczne zdjęcia celebrytki z urlopu na Tahiti zrobiły wielkie wrażenie między innymi na Annie Musze. Aktorka postanowiła udowodnić, że jak nikt inny nadawałaby się na kompana podróży dla Amerykanki!

Tropikalne urodziny Kim Kardashian wzbudziły znacznie większe zainteresowanie niż można się było spodziewać. Zdjęcia roznegliżowanych Kardashianek na rajskich plażach mogliśmy przecież oglądać regularnie od lat i nikogo już nie zaskakiwały coraz bardziej skąpe bikini, w których się prezentowały. Tym razem jednak wakacje w samym środku pandemii koronawirusa nie mogły ujść uwadze świata.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian, która 21 października skończyła 40 lat, długo zastanawiała się, jak w obliczu koronawirusa świętować z hukiem urodziny. W końcu wpadła na genialny pomysł - celebrytka wynajęła na wyłączność wyspę na Tahiti i zabrała na nią prywatnym odrzutowcem swoją rodzinę i znajomych. Od kilku dni Kardashianki zarzucają nas więc zdjęciami z imprezy i odpoczynku na plażach.

Tydzień na diecie fast food [EFEKTY] | ESKA XD - fitvlog #8

Anna Mucha jak Kim Kardashian

Część fanów uznała, że Kim Kardashian ma wyjątkowy tupet, by w czasach, gdy wiele osób walczy o zdrowie i życie, a jeszcze więcej straciło środki do życia, chwalić się egzotycznymi wakacjami. Urlop Kardashianek nie uszedł też uwadze... Anny Muchy, która nie, ukrywa, że sama chętnie rzuciłaby wszystko i poleciała na wakacje :)

>> Kardashianki kuszą ciałami na rajskiej plaży! Która jest najseksowniejsza?

Jak to jednak zrobić? Aktorka postanowiła przyciągnąć uwagę słynnych celebrytek (a nuż się uda!) i ich wzorem pochwalić się na Instagramie fotką z plaży - niestety, archiwalną.

Kim! Take Me With U!

- napisała żartobliwie gwiazda.

Po chwili zrobiło się już poważniej - Anna Mucha od wielu dni tak jak wiele Polek protestuje na ulicach i czuje zmęczenie całą sytuacją, jaka ma miejsce w kraju. Nastroju nie poprawiają też kolejne komunikaty dotyczące liczby osób zakażonych koronawirusem.

Sorry Siostry! wiem, ze są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością ... tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalnosci”, że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! #happybirthdayja tez chce !

- wyjaśniła aktorka.

Może warto więc oderwać się na chwilę myślami i przenieść na piękną plażę? Anna Mucha służy pomocą!

NAJNOWSZE