Anna Lewandowska w drugiej ciąży: jak się czuje? Żona Lewego uspokaja fanki

2019-11-07 19:17 nk
Anna Lewandowska
Autor: /www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ta wiadomość uszczęśliwiła nie tylko samych zainteresowanych, ale miliony ludzi w Polsce! Anna Lewandowska jest w 4. miesiącu drugiej ciąży. Fanki trenerki zasypały ją mnóstwem wiadomości z gratulacjami, życzeniami i pytaniami o samopoczucie. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała nowy post, w którym jeszcze raz podziękowała za wsparcie, zdradziła, jak się czuje i szczególnie pozdrowiła inne przyszłe mamy.

Druga ciąża Anny Lewandowskiej to z pewnością dla fanów najpopularniejszej pary sportowców w Polsce co najmniej wiadomość miesiąca i powód do wielkiej radości. Sami Anna i Robert Lewandowscy także nie kryją szczęścia i wzruszenia. Od kiedy Lewy pokazał po raz drugi słynną cieszynkę po strzelonym golu, na małżeństwo zaczęły spływać setki, jeśli nie tysiące wiadomości z gratulacjami, życzeniami zdrowia i pytaniami: o miesiąc ciąży, termin porodu, płeć dziecka i to, co jest w tej chwili najważniejsze, czyli samopoczucie trenerki.

Anna Lewandowska o swoim samopoczuciu

Ania Lewandowska postanowiła po raz kolejny podziękować fanom za miłe wiadomości. Uspokoiła ich także w kwestii swojego zdrowia.

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam

- napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Przypomnijmy, że swoje drugie dziecko Lewandowscy powitają najprawdopodobniej w kwietniu 2020. Płeć maleństwa oczywiście na tak wczesnym etapie nie jest jeszcze znana.

NAJNOWSZE