Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą! Fani typują, po kim mała ma oczy

2021-01-27 12:53 kp
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Fani Anny Lewandowskiej z ogromnym entuzjazmem reagują na każde zdjęcie na Instagramie trenerki. Największą sympatią cieszą się jednak zdecydowanie jej rodzinne fotki w towarzystwie Roberta Lewandowskiego i dwóch córek. Choć na co dzień Ania dba o to, by twarz dzieci nie pojawiała się w mediach, tym razem pokazała nam Klarę, Do kogo jest bardziej podobna?

Rodzina Anny Lewandowskiej w ubiegłym roku powiększyła się o drugą córkę, malutką Laurę. od tamtego momentu trenerka poświęca jej i Klarze każdą wolną chwilę, jednak nie rezygnuje z tego, co dla niej nie mniej ważne - treningów. W końcu doczekała do tego wspaniałego czasu, gdy na siłowni dołączyła do niej starsza z dziewczynek!

Treningi z Klarą to zupełnie nowy wymiar ćwiczeń ;) Mała nie tylko kibicuje mamie, ale i... jest niezłym ciężarkiem, gdy pod ręką zabraknie profesjonalnych przyrządów.

ESKA XD #014

Klara Lewandowska jak mama czy tata?

Z resztą jako córka Anny i Roberta Lewandowskich Klara ma sport we krwi i zapewne nie trzeba było jej specjalnie zachęcać do tego, by towarzyszyła mamie na macie. Teraz Anna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z jednego z treningów w towarzystwie córki.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni ❤️

- napisała trenerka.

Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, do kogo Klara jest bardziej podobna...

A na plecach to cały Robert👍❤️

ale oczy ma jak mama 🙈

muszę powiedzieć że Klarcia jest podobna do Ciebie❤️ czysta mamusia❤️🤩

Aaaaa! No pięknie! Jaka Mama taka Klarcia 🥊❤️

Mały Robert😍

- piszą internauci.

A Wy jak myślicie, po kim Klara odziedziczyła geny?

NAJNOWSZE