Anna Lewandowska pokazała dystans. Takiego zdjęcia na jej Instagramie nie było

2021-09-27 20:27 kp
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna Lewandowska przez lata przyzwyczaiła swoje fanki do codziennej porcji jej aktywności w sieci. Najczęściej Ania publikuje na Instagramie starannie dobrane zdjęcia związane z jej pracą i życiem prywatnym. Tym razem opublikowała bardzo spontaniczną fotkę. Takich zdjęć nie zobaczycie u niej często!

Jednym z filarów kariery Anny Lewandowskiej jest jej profil na Instagramie. Żonę Roberta Lewandowskiego obserwuje 3,4 miliony osób i to właśnie dla nich Anna niemal codziennie publikuje nowe posty, w których dzieli się nie tylko swoją pracą, ale i życiem osobistym. Co oczywiste, to właśnie prywatne zdjęcia Ani wzbudzają największy entuzjazm wśród fanów i zainteresowanie mediów. 

Anna Lewandowska wie przy tym, że fani cenią jej profesjonalizm i zaangażowanie, jakie wkłada w prowadzenie swojego Instagrama. Anna nie dodaje przypadkowych zdjęć, a fotki specjalnie dobrane do tematu, jaki ma zamiar podjąć w danym poście.

Drake - Hotline Bling - TO JUŻ BYŁO?/SEKRETY UTWORU | ESKA XD - Szach-Mati #32

Anna Lewandowska spontanicznie

Nowy post Anny Lewandowskiej mocno więc zdziwił - gwiazda dodała całkowicie spontaniczną fotkę z miną, jakiej jeszcze u niej nie widzieliśmy! Gwiazda żartobliwie pokazała, jak zaczyna nowy tydzień...

Moja mina w poniedziałek, gdy widzę, ile w tym tygodniu czeka mnie pracy… 😱😂W weekend udało nam się odpocząć z mężem, ale teraz zakasuję rękawy Przed nami wiele premier i nowych projektów…💪 Kto zgadnie jakich?Dziękuję za Wasze nieustające wsparcie! Misjo trwaj ❤️Miejcie spokojny tydzień

- napisała.

Chcielibyście częściej oglądać na jej profilu takie spontaniczne zdjęcia?

NAJNOWSZE