Anna Lewandowska Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wreszcie tylko we dwoje. "Wskoczą lody i winko"

2021-06-30 12:32

Jak Anna i Robert Lewandowscy spędzają wakacje na Majorce? Na Instagramie trenerki pojawiło się nowe zdjęcie. Anna Lewandowska pochwaliła się na nim czasem spędzonym wyłącznie z mężem, bez dzieci. Oprócz wycieczki tylko we dwoje, w planach pojawiły się także "lody i winko".

Robert Lewandowski chyba już zapomniał o przykrym epizodzie pod nazwą EURO 2020. Po nieudanych występach naszej reprezentacji, podobnie jak inni piłkarze, "Lewy" wybrał się na urlop. Piłkarz dołączył do żony i córek, które już od pewnego czasu wypoczywały na słonecznej Majorce.

Jak spędzają wakacyjny czas Lewandowscy? Fani piłkarza i trenerki mogą prześledzić to na Instagramie. Ania i Robert regularnie relacjonują tam swoje wakacje.

Wreszcie tylko we dwoje

Przez gorączkę końcówki sezonu Bundesligi, a następnie pracowite przygotowania do EURO 2020, Robert Lewandowski z pewnością mocno stęsknił się za chwilami spędzonymi z rodziną. W ostatnich tygodniach najlepszy polski piłkarz nie miał na to zbyt wiele czasu, ale teraz ma wreszcie okazję do nadrobienia zaległości.

Wczoraj "Lewy" chwalił się fotką zrobioną przez swoją starszą córkę, Klarę. Dziś przyszła jednak kolej na spędzenie czasu bez dzieci, wyłącznie w towarzystwie żony.

- napisała na Instagramie Anna Lewandowska dołączając wspólne zdjęcie z mężem.

Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?

Aktywny poranek we dwoje z @_rl9 ❤️??‍♀️ To niezwykle cenne chwile - przy naszych zobowiązaniach zawodowych. Ale! Dziś wskoczą też lody i winko?Mhm✌️

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.06.2021