Anna Dereszowska walczy z kryzysem. „Psychicznie jestem wykończona”

2021-09-19 19:13 AM
Anna Dereszowska
Autor: WBF

Anna Dereszowska opublikowała na Instagramie prywatny wpis, który zdradził, że aktorka obecnie zmaga się z wieloma problemami. Już za chwilę na świat przyjdzie trzecie dziecko aktorki, jednak ta psychicznie czuje się bardzo słabo. Przeczytajcie, co napisała!

Instagram to takie miejsce, gdzie wiele osób dzieli się swoimi przeżyciami, poglądami czy innymi spostrzeżeniami. Social media gwiazd to prawdziwa gratka dla ich fanów. To najczęściej stamtąd dowiadują się co słychać u idoli.

Gwiazdy coraz częściej nie tylko pokazują super ujęcia i życie w luksusie, często odkrywają także swoją codzienność i walkę z przeciwnościami losu. Anna Dereszowska opowiedziała o kryzysie, jaki aktualnie przechodzi.

Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. #lovemyjob , #actresslife i w ogóle, i to prawda.Ale w sytuacji gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce 🤰🏻), Ludzik jest ok, lekarze mówią „jest ok”.Ale psychiczne jestem wykończona.I wiem, wiem, zaraz pojawi się mnóstwo wpisów, że mi się we łbie poprzewracało, że jestem w komfortowej sytuacji, dom budujemy, a ja narzekam… Nie narzekam. Dzielę się. Mam dziś mały kryzysik po nieprzespanej nocy i parę przemyśleń do przepracowania.

– brzmiał fragment postu. 

Fani i gwiazdy w komentarz dodali jej otuchy, przesyłając słowa wsparcia.

Aniu dużo siły ✊🏻❤️ Dobra wiadomość jest taka, że „ po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój

- pisała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Jedziemy Ania jedziemy 😍😍MEGA Cię rozumiem :) ściskam

– wspierała Katarzyna Glinka.

My również życzmy dużo siły! <3

Cały wpis znajdziecie poniżej.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
NAJNOWSZE