Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieć dziecko!? Aktorka komentuje

2021-09-14 22:02 es
Anna Cieślak
Autor: WBF

Choć Anna Cieślak i Edward Miszczak robią wszystko, co w ich mocy, by utrzymać związek w tajemnicy, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Podkręca je spora różnica wieku między zakochanymi. Zorganizowany niedawno ślub wywołał wiele plotek, również te o ciąży. Czy Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieć dziecko!? Aktorka skomentowała te doniesienia.

Anna Cieślak i Edward Miszczak to jedna z tych par, która stara się utrzymać swoją relację z dala od blasku fleszy. Choć oboje związani są z branżą rozrywkową, nieźle im to wychodzi. Zaczęli się spotykać dwa lata temu i kilka tygodni temu powiedzieli sobie "tak". Ich ślub wzbudził wielkie zainteresowanie, ale ostatecznie nie udało się dotrzeć do pikantnych szczegółów z uroczystości.

Fakt, że Anna Cieślak i Edward Miszczak tak bardzo starają się utrzymać media z daleka, jeszcze bardziej podkręca zainteresowanie. Robi to także spora różnica wieku między zakochanymi. Dzielące ich 26 lat często jest tematem dyskusji. Podobnie jak domniemana ciąża aktorki.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Anna Cieślak i Edward Miszczak będę mieć dziecko?

To niemal tradycja, że tuż po ślubie pojawiają się doniesienia o ciąży. Czy faktycznie Anna Cieślak i Edward Miszczak spodziewają się dziecka? Na razie nic na to nie wskazuje.

Aktorka zdecydowała się na łamach Party opowiedzieć o swoim podejściu do dzieci. Na razie gwiazda nie jest mamą i wygląda na to, że Edward Miszczak tego nie zmieni.

Anna Cieślak wyznała, że "nie sztuką jest siedzieć i myśleć o dzieciach, a sztuką jest żyć i nie bać się życia". Później przywołała słowa swojej mamy:

To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: "Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci" (...) Kiedy wszyscy mnie cisną i mówią: "Powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę", moja mama mówi: "A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko".

Mówiła Anna Cieślak.

Zobacz inne gwiazdy, którym udało się zorganizować ślub w tajemnicy:

NAJNOWSZE