Anita Włodarczyk

i

Autor: ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Magda Gessler wiedziała! Anita Włodarczyk ze złotym medalem w Tokio

2021-08-03 14:55

Rzut młotem kobiet okazał się podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio całkowicie polską dyscypliną. Anita Włodarczyk zwyciężyła i zdobyła złoty medal, a z brązem rywalizację zakończyła Malwina Kopron. Jedną z osób, które śledziły zawody z wypiekami na twarzy, była Magda Gessler. Gwiazda od rana trzymała kciuki za swoją faworytkę!

Magda Gessler od początku igrzysk w Tokio z zaangażowaniem śledzi wyczyny polskich sportowców. Gdy kilka dni temu złoty medal w sztafecie mieszanej zdobyła reprezentacja Polski, Magda była jedną z pierwszych gwiazd, które świętowały z fanami w sieci ich sukces. Teraz restauratorka znów ma powody do radości, bo złoty medal w rzucie młotem zdobyła Anita Włodarczyk, którą Magda Gessler prywatnie uwielbia.

Na Instagramie Magdy Gessler dziś od rana pojawiały się posty poświęcone naszej złotej medalistce. Gwiazda miała dobre przeczucia!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Magda Gessler kibicowała Anicie Włodarczyk

Magda Gessler gorąco kibicowała Anicie Włodarczyk jeszcze przed rozpoczęciem zawodów w rzucie młotem kobiet w Tokio.

Trzymam za ciebie z całej mocy kciuki … i dadaje ci cała moja energie .. ubistwiam twoja pasje i radosc .. startujesz dzis o@nasz j 13 @anitawlodarczykk ?????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ja talerzami … ona młotem :))???ha ha ha

- pisała w charakterystycznym dla siebie stylu.

Co więcej - Magda obiecała Anicie... kotlet schabowy w karcie jednej ze swoich restauracji! Zadziałało :) Na myśl o kotlecie Anita po raz trzeci z rzędu zdobyła złoty medal na olimpiadzie :)

Gratulujemy!