Lil Masti

i

Autor: Instagram/lilmasti Lil Masti

marzenia

Aniela Bogusz pęka z radości. Spełniło się jej marzenie

2024-04-08 11:36

Aniela Bogusz zaczynała karierę jako Sex Masterka, by skończyć na walecznej Lil Masti. Aktualnie jest szczęśliwą żoną i matką wyczekanego dziecka. Celebrytka lubi podróżować i chętnie się tym chwali. Tym razem spełniła jedno ze swoich marzeń w Dubaju.

Aniela Bogusz występuję aktualnie pod pseudonimem "Lil Masti". Nie tak dawno odnosiła sukcesy we freak fightowym oktagonie. Aktualnie spełnia się w roli żony i matki malutkiej Arii. Tym razem wybrała się całą rodziną do Dubaju. Okazuje się, że spełniła tam jedno ze swoich największych marzeń. O co dokładnie chodzi?

Lil Masti wraca do formy po ciąży. Pokazała jak pracuje nad ciałem

Lil Masti spełniła swoje marzenie

Aniela uwielbia podróżować wraz ze swoim mężem i córeczką - Arią. Tym razem odwiedzili Dubaj. To właśnie tam, Lil Masti spełniła swoje marzenie. "Moje marzenie zobaczyć pustynię. Relacja nagrana w Dubaju, dopiero teraz wrzucam" - napisała. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym Aniela w żółtej, zwiewnej sukni, przemierza pustynne tereny. Wszystko wskazuje również na to, że sam wyjazd do Dubaju był swego rodzaju marzeniem. Pod jednym ze zdjęć napisała: "Dream Big" - czytamy. Aniela przekazała na swoim Instagramie, że to ich pierwsze, wspólne wakacje.

Lil Masti zdradziła ile dokładnie chce mieć dzieci! "Marzymy o ciąży za ciążą..."

Aniela Katarzyna Bogusz, po mężu Woźniakowska to szerzej znana Lil Masti, która dawniej występowała pod pseudonimem "SexMasterka". Aniela jest polską youtuberką, influencerką i freakfighterką. Urodziła się w 1990 roku w Warszawie. 26 października 2023 para wzięła ślub z Tomaszem Woźniakowskim. 4 sierpnia 2023 na świat przyszła ich córka Aria.

Lil Masti zaskoczyła fanów. Spektakularna metamorfoza celebrytki

Lil Masti zmiażdżyła Brodnicką. Freak-fighterka pokonała mistrzynię świata