Anna Wendzikowska

i

Autor: WBF

Anna Wendzikowska wróciła do ćwiczeń na rurce. Fani zachwyceni jej figurą!

2021-08-27 10:09

Anna Wendzikowska doskonale wie o tym, że do zachowania dobrego samopoczucia potrzebny jest wysiłek fizyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że jednym z hobby dziennikarki jest pole dance, czyli coraz popularniejszy taniec na rurze. Po krótkiej przerwie Wendzikowska znów wskoczyła na rurę i tym samym zachwyciła fanów!

Pole dance to jedno z tych hobby, któremu Anna Wendzikowska poświęca sporo uwagi. Dziennikarka doskonale wie, że zachowanie nienagannej figury i dobrego samopoczucia psychicznego zależy również od wysiłku fizycznego. A ten w przypadku pole dance jest niemały.

Anna Wendzikowska więc po wakacjach, podczas których miała przerwę od treningu, ponownie wróciła na rurkę. Powrotem pochwaliła się na Instagramie, czym wywołała ogromną lawinę komentarzy, oczywiście tych pozytywnych. Fani byli wprost zachwyceni nie tylko umiejętnościami dziennikarki, ale także jej figurą.

kocham to ??? wróciłam na rurkę po krótkiej przerwie spowodowanej wakacjami.. było trudno, forma trochę gorsza, ale pokonałam chwilową słabość i było fantastycznie ? dzięki, @paulina_zelman dla mnie jesteś najlepsza ?? #poledance #poledancer #backinthegame 

– podpisała post, dodając dwie fotki.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY