Ania i Robert Lewandowscy na weekendowym spacerze. Co za styl!

2020-06-01 9:43 KP
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po długich tygodniach spędzonych w domu wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem. Nadal zachowując dystans i zasady bezpieczeństwa dziś wszyscy z przyjemnością korzystają z pięknej pogody. Również Ania i Robert Lewandowscy pokusili się o weekendowy spacer do parku. Mała rzecz, a cieszy - zobaczcie tylko ich szerokie uśmiechy!

Robert i Anna Lewandowscy cieszą się ostatnio w swoim życiu wyjątkowym czasem. Niedawno para przywitała na świecie swoją drugą córkę i od tamtego momentu dzieci są jeszcze bardziej ich oczkiem w głowie. Nawet najlepszym rodzicom należy się jednak wychodne - w ten weekend małżeństwo znalazło czas tylko dla siebie.

Pandemia koronawirusa pokazała, że do szczęścia nie potrzeba nam wiele - wystarczy towarzystwo bliskich i odrobina przestrzeni! Nic dziwnego, że Anna i Robert Lewandowscy promienieli, gdy w końcu swobodnie pospacerować we dwoje. Na Instagram trenerki trafiły urocze zdjęcia z ich wyjścia.

Ania i Robert Lewandowscy na spacerze

To pierwsze zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich tylko we dwoje od czasu narodzin małej Laury. Jak zawsze stylowi i jak zawsze uśmiechnięci wybrali się razem na niedzielny spacer. Jak wypatrzyli fani, para spacerowała po ogrodzie Hofgarten w Monachium. W spacerze towarzyszyła im zaprzyjaźniona fotograf, która uwieczniła ich na pięknych zdjęciach.

Zobaczcie fotki!

Jak w dzieciństwie wyglądały gwiazdy reprezentacji? Unikalne zdjęcia [FUTBOLOGIA]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE