Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@anet.zuchowska Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski świętowali pierwsze urodziny syna Mieszka

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali rocznego syna. Ale wyrósł!

2023-02-15 15:04

Aneta i Robert Żuchowwscy rok temu powitali na świecie syna, a teraz wyprawili mu urodziny, na które zaprosili rodzinę. Zdjęciami z imprezy podzielili się w mediach społecznościowych. Mieszko wyrósł na uroczego, radosnego chłopca. Ale ten czas leci!

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski poznali się mniej standardowy sposób niż większość par. Ich pierwsze spotkanie odbyło się na ślubnym kobiercu, a kilka chwil później stali się mężem i żoną. Taką szansę dał im program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ojcami chrzestnymi ich związku są więc psychologowie, którzy w 6. edycji programu postanowili zeswatać tych dwoje. Teraz mogą sobie pogratulować, ponieważ Aneta i Robert okazali się sobie pisani. Kto wie, jak potoczyłoby się ich życie, gdyby nie skorzystali z tej szansy.

Mieszko skończył rok! Aneta i Robert pokazali, jak świętowali urodziny syna

Już w programie, Aneta i Robert byli pewni swoich uczuć. Po miesiącu poznawania się, gdy przyszedł czas podejmowania decyzji o dalszych losach, Robert wyszedł z pomieszczenia, a niedługo później wrócił z bukietem kwiatów i pierścionkiem zaręczynowym. Mocno zaskoczona, ale także wzruszona i szczęśliwa Aneta przyjęła oświadczyny. Robert wyznał również, że chciałby się zestarzeć u boku Anety.

Ich sielanka trwa. Para, dnia 2.02.2022 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Chłopcu dali na imię Mieszko i właśnie minął pierwszy rok jego życia. Aneta i Robert Żuchowscy wyprawili solenizantowi urodziny. Na imprezę zjechała się rodzina z różnych stron Polski i razem świętowali wśród kolorowych balonów. Aneta uroczymi zdjęciami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Wczoraj Miesio miał swoją imprezę. Uwielbiam takie akcje, kiedy zjeżdża się cała rodzina. Najpiękniejsze chwile! A najbardziej dziękuję tym, którzy robią setki km żeby z nami pobyć te kilka chwil! Kocham - napisała Aneta.

Fani złożyli Mieszkowi serdeczne życzenia: "Pięknie! Świetnie wyglądacie. Dużo zdrówka dla solenizanta, jak ten czas szybko leci", "100 lat w zdrowiu maleńki", "Wszystkiego najlepszego dla Slodziaka, Niech rośnie Zdrowo, Dużo zdrówka życzę, Bądź szczęśliwy, Wyglądacie razem pięknie".

Mr. Polska wraca i od razu ma hit internetu! Dotyk przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE