Andziaks i Luka ochrzcili córkę. Na chrzciny Charlotte pojechali... dorożkami?

2020-07-14 13:25 mm
Andziaks i Luka ochrzcili córkę
Autor: youtube.com / Andziaks

Andziaks i Luka pochwalili się w sieci zdjęciami z uroczystości chrztu swojej córeczki. Chrzest małej Charlotte odbył się w tym samym czasie, w którym Luka oświadczył się Andziaks! Zobaczcie, jak youtuberzy świętowali chrzciny swojej pociechy.

W życiu Andziaks i Luki zaszło ostatnio dużo poważnych zmian. Para ma wiele powodów do szczęścia - Angelika i jej chłopak przywitali niedawno na świecie córeczkę, a poród youtuberki śledziło na żywo wielu fanów. Wielbiciele Andziaks i Luki dowiedzieli się też ostatnio o zaręczynach youtuberów. A to nie wszystko! Para pochwaliła się też zdjęciami z chrzcin swojej córeczki!

ANDZIAKS I LUKA OCHRZCILI CHARLOTTE

W ostatnich dniach na Instagramie Andziaks i Luki królowały zdjęcia z Zakopanego. To właśnie tam para spędziła ostatni weekend. W tych dniach na profilach youtuberów pojawiły się posty ogłaszające zaręczyny Andziaks i Luki, a chwilę po nich para opublikowała fotki dokumentujące chrzciny swojej córeczki!

Informacja o uroczystości pojawiła się też w kilku polskich serwisach. Z jednego z nich dowiedzieliśmy się, że Andziaks i Luka na chrzciny swojej córeczki mieli dojechać dorożkami. Najwyraźniej uznali, że książęce imię małej Charlotte zobowiązuje do królewskiej oprawy?

Zdjęcie z uroczystego chrztu małej Charlotte pojawiło się m.in. na instagramowym koncie Andziaks.

Chrzest Święty Charlotte🕊

- napisała przy fotce Angelika.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Chrzest Święty Charlotte🕊 Post udostępniony przez Angelika Zając (@andziaks)

Zdjęcia z Tatr pojawiły się także na koncie dumnego taty.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Było pięknie! 🙏🏼 Post udostępniony przez LUKA (@lucky_luka_official)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Kocham Cię! ❤️ Post udostępniony przez LUKA (@lucky_luka_official)

Prawdopodobnie Andziaks i Luka w szczegółach opowiedzą o chrzcie małej Charlotte na swoim kanale na YouTube. Tymczasem na profilu youtuberów możemy zobaczyć film z końca czerwca, kiedy to Angelika wybierała dla córki sukienkę na tę wyjątkową okazję.

NAJNOWSZE