Andrzej Piaseczny: Jakim autem jeździ znany piosenkarz? Możecie się zdziwić!

2021-05-04 20:49 RD
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Jego piosenki znają tysiące osób. Muzyk rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Jednak czujni fotoreporterzy dowiedzieli się jakim autem jeździ Piasek. Nie jest to mega droga limuzyna… Możecie być zaskoczeni. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Andrzej Piaseczny zdecydowanie jest miłośnikiem motoryzacji. Piosenkarz ceni sobie komfort. Świadczyć mogą o tym jego motoryzacyjne wybory. Jakiś czas temu dziennikarze informowali, że Piasek przesiadł się do ze sportowego Lexusa LC500h do znacznie wygodniejszego auta, a dokładnie do Lexusa LS500. 

Ostatnio jednak Andrzej Piaseczny został przyłapany, gdy wsiadał do innego, ale również japońskiego samochodu. Artysta pod siedzibę „Dzień Dobry TVN” przyjechał Toyotą C-HR Hybrid. To auto, które bardzo często możecie spotkać na ulicach największych miast w Polsce. Zostało ono bowiem stworzone właśnie z myślą o miastach. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Czarna Toyota C-HR, którą jeździ Andrzej Piaseczny, to auto po liftingu przeprowadzonym w 2019 roku, w wersji z napędem hybrydowym.

Ile kosztuje takie auto? Jak informują dziennikarze Super Expressu, bez uwzględniania promocji, za podstawową wersję Toyoty C-HR z silnikiem 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT trzeba zapłacić od 112 900 zł. Mocniejszy wariant z układem 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 KM e-CVT to wydatek od 126 900 zł.

NAJNOWSZE